Прес-центрНовиниА.Федорук зустрівся з представниками італійсь...
Новини

16.06.2019, 09:15

Вітаємо медичних працівників зі святом!

Інші новини

14.06.2019, 15:20

Депутат Донецької обласної ради Володимир Степанов провів «пряму телефонну лінію» з виборцями

12.06.2019, 13:55

На сайті обласної ради оновлено Перелік наборів відкритих даних

07.06.2019, 11:25

Відбулася фахова майстерня на тему «Реформа місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні»

06.06.2019, 08:10

Вітаємо журналістів з професійним святом!

А.Федорук зустрівся з представниками італійської делегації

06 грудня 2013 року, 08:50

5 грудня голова Донецької обласної ради Андрій Федорук зустрівся з представниками італійської делегації.

 

Італійську делегацію очолював керівник "Італійського Будинку" Марко Тосон.

 

З боку Донецької обласної ради в зустрічі брали участь голова постійної комісії облради з питань адміністративно-територіального устрою і регіонального розвитку Микола Загоруйко, керуючий справами виконавчого апарату облради Світлана Донецькова, профільні фахівці.

 IMG_0700.jpg

Італійську сторону представляли підприємці різних галузей, що відвідали Донецький регіон у рамках VIII Міжнародного економічного форуму "Відкритий Донбас", який 5 грудня стартував в Донецькій Торгово-промисловій палаті.

 

Андрій Федорук привітав членів іноземної делегації від імені депутатського корпусу обласної ради.

 IMG_072.jpg

"З вами ми зустрічаємося вже не уперше, Донецький регіон активно співпрацює з областю Венето, у нас дуже багато точок зіткнення, як у бізнесі, так і в питаннях розвитку місцевого самоврядування. Італія є для нас одним з важливих стратегічних партнерів, товарообіг між нашими країнами стоїть на другому місці за своїм обсягом, поступаючись першістю лише Росії. Тісна співпраця на регіональному рівні стимулює наш бізнес і місцеву владу для укладення нових проектів, створення комфортних умов для розвитку взаємовигідних стосунків", - підкреслив голова облради А.Федорук.

 IMG_0715.jpg

У свою чергу Марко Тосон розповів про діяльність "Італійського будинку", співпрацю з Донецькою ТПП, презентував італійський бізнес.

 

Керуючий справами виконавчого апарату облради Світлана Донецькова проінформувала іноземних гостей про роботу, яка проходить в Донецькій облраді з впровадження системи електронного документообігу серед органів місцевого самоврядування регіону.

 

Сторони обговорили перспективні напрями двосторонньої співпраці.

IMG_0725.jpg

Прес-служба

Website Security Test