Прес-центрНовиниА.Федорук взяв участь у робочій групі «Енерге...
Новини

02.05.2024, 11:20

Засідання ради управління людськими ресурсами при НАДС

Інші новини

30.04.2024, 09:30

Фестиваль Олега Скрипки "Країна Мрій"

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

26.03.2024, 14:15

Уряд ухвалив важливі зміни щодо виплат переселенцям

А.Федорук взяв участь у робочій групі «Енергетика і клімат» в Брюсселі

04 листопада 2013 року, 16:50

У Брюсселі в рамках роботи Асамблеї Європейських регіонів тривають засідання робочих груп за різними напрямками. Сьогодні в числі інших зустрічей, делегація Донецької області на чолі з головою Донецької обласної ради Андрієм Федоруком взяла участь в обговоренні теми «Енергетика та клімат».

Учасники робочої групи обговорили основні напрямки роботи на 2014 рік, серед яких - застосування транспортних засобів на відновлюваних джерелах енергії, реалізація стратегії «Blue Grow», спрямованої на розкриття енергетичного потенціалу прибережних зон морів і океанів, інвестування в енергоефективність і «зведення до нуля» енерговитрат в житлових і адміністративних будівлях. Участь у зустрічі взяли також представники екологічної компанії «R20», представництво якої працює і в Донецьку.

 А.М.jpgНа робочій зустрічі голова Донецької обласної ради Андрій Федорук повідомив про підсумки VI Міжнародного інвестиційного саміту «Сталий розвиток: енергоефективність, ресурсозбереження, екобезпека», який відбувся в Донецьку в жовтні 2013 року.«Донецька область, як старопромисловий регіон має високу енергоємність та екологічне навантаження. Тому обласна рада з метою зниження енергоємності та впровадження екологічно чистих технологій затверджує та контролює виконання регіональних програм енергозбереження», - зазначив Андрій Федорук.Також він розповів про досвід роботи по залученню «зелених інвестицій» в рамках Кіотського протоколу.«Сьогодні у нас в області реалізується 63 проекти з бюджетом близько 33 млн.доларів. Це дозволить скоротити викиди в атмосферу парникових газів на 8,6 тис.тонн. Застосовуючи енергоефективні технології в бюджетній сфері, ми вивільняємо значний обсяг коштів. А це реальний додатковий ресурс для  створення умов для комфортного життя громадян та їх добробуту, а досвід регіонів Європейського союзу допоможе нам уникнути помилок і підвищить ефективність роботи, яка проводиться в Донецькій області», - підкреслив спікер облради А.Федорук.

Прес-служба