Прес-центрНовиниДелегація Донецької області взяла участь у за...
Новини

02.05.2024, 11:20

Засідання ради управління людськими ресурсами при НАДС

Інші новини

30.04.2024, 09:30

Фестиваль Олега Скрипки "Країна Мрій"

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

26.03.2024, 14:15

Уряд ухвалив важливі зміни щодо виплат переселенцям

Делегація Донецької області взяла участь у засіданні робочої групи АЄР по підготовці політичного звіту

31 жовтня 2013 року, 13:35

Сьогодні учасники делегації Донецької області на чолі з головою Донецької обласної ради Андрієм Федоруком взяли участь в робочій групі по підготовці політичного звіту про участь молоді в демократичній життя на регіональному рівні.

 А.М.jpgЯк зазначив голова обласної ради Андрій Федорук, в Донецькій області є розуміння важливості участі молоді процесі державного управління. Це підтверджується і тим, що Студентський парламент, створений при обласній раді, буде представлений у звіті як один із вдалих прикладів комунікації влади і молоді на регіональному рівні.
«Колеги з Асамблеї Європейських регіонів дали позитивний відгук про роботу студентського парламенту як ефективного інструменту залучення молодих людей до процесу прийняття рішень. Активна участь молоді в державній і регіональній політиці є запорукою її успішної реалізації», - підкреслив Андрій Федорук.


В робочій групі обговорювалися питання активізації громадянської позиції молодих людей, залучення їх у виборчий процес органів влади всіх рівнів, в тому числі Європарламенту. Так як молоді люди є громадянами Європи завтрашнього дня, то на сьогоднішній день важливо визначити методи, які дозволять зробити їх життєву позицію більш активною, а їх самих навчать нести відповідальність за прийняття рішень, благополуччя своїх регіонів та держав.
В ході підготовки звіту між партнерами були досягнуті попередні домовленості щодо реалізації спільних молодіжних проектів у сфері освіти та за іншими напрямками.
Розробниками політичного звіту поряд з Донецькою областю виступили представники регіонів Франції, Польщі, Румунії, Сербії, Швеції, Швейцарії, Норвегії.

Прес-служба