Прес-центрНовиниЗустріч керівництва Донецької області з Прези...
Новини

02.12.2021, 14:20

До Дня місцевого самоврядування: досвід роботи рад Донеччини. Лиманська міська рада

Інші новини

01.12.2021, 15:15

Графік сесій місцевих рад Донецької області на грудень 2021 року

01.12.2021, 11:20

Проєкт змін до Конституції в частині децентралізації: що передбачає і які подальші кроки

30.11.2021, 09:25

Голови районних рад України звернулися до Президента щодо критичних проблем децентралізації

30.11.2021, 07:50

Посібник “Оренда майна територіальної громади, відмінного від земельних ділянок”

Зустріч керівництва Донецької області з Президентом Чехії

22 жовтня 2013 року, 13:30

Сьогодні, 22 жовтня, відбулася зустріч голови Донецької облдержадміністрації Андрія Шишацького, голови Донецької обласної ради Андрія Федорука з Президентом Чеської Республіки Мілошем Земаном.

Президент Чеської Республіки відвідав Донецьку область в рамках офіційного візиту в Україну.

Голова облдержадміністрації Андрій Шишацький привітав високого гостя на Донецькій землі, відзначив давні дружні зв'язки з чеською стороною, подякував за підтримку на шляху України до ЄС, висловив впевненість, що бізнес-форуми сприятимуть зростанню товарообігу між країнами, включаючи Донецький регіон, а рівно ж будуть розширюватися соціальні і культурні зв'язки.

IMG_5108.jpg

Голова обласної ради Андрій Федорук розповів про принципи і пріоритети діяльності ради. «Ми б хотіли активно працювати з чеською стороною щодо концепції розвитку місцевого самоврядування, у нас налагоджені в цьому плані тісні стосунки з Моравсько-Сілезьким краєм. Два місяці тому у нас була зустріч з делегацією звідти, на якій ми обговорювали питання місцевого самоврядування, інвестицій, адже обидва наших краї є індустріальними центрами своїх держав, тому у нас багато спільних інтересів. Ми співпрацюємо з Генеральним Консульством Чеської Республіки, реалізуємо спільні проекти, проводимо зустрічі, і, найголовніше, що ці зустрічі перетворюються на реалізацію конкретних проектів. Хотілося б надалі розширювати такі відносини, залучати також і інші регіони Чехії, використовуючи той досвід, який у вас є», - резюмував він.

IMG_5099.jpg

У свою чергу, Президент Мілош Земан зазначив, що основною метою його візиту в Донецьку область є укладення договорів про співробітництво в бізнес сфері. «Я сподіваюся, що всі сьогоднішні зустрічі принесуть конкретні результати», - заявив Земан.

Сьогодні ж Мілош Земан візьме участь у Чесько-Українському бізнес форумі.

IMG_0724.jpg

Прес-служба