Прес-центрНовиниВиїзне засідання Правління асоціації органів ...
Новини

02.05.2024, 11:20

Засідання ради управління людськими ресурсами при НАДС

Інші новини

30.04.2024, 09:30

Фестиваль Олега Скрипки "Країна Мрій"

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

26.03.2024, 14:15

Уряд ухвалив важливі зміни щодо виплат переселенцям

Виїзне засідання Правління асоціації органів місцевого самоврядування

16 жовтня 2013 року, 08:45

15 жовтня в м.Димитрів пройшло виїзне засідання Правління асоціації органів місцевого самоврядування Донецької області.

 

Відкриваючи засідання, голова Донецької обласної ради Андрій Федорук, зокрема, відзначив: "Курс на європейську інтеграцію, розвиток місцевого самоврядування відповідно до європейських  стандартів  - є одними з головних пріоритетів державної політики України.

IMG_8833.jpg 

Стратегічне планування в сучасних умовах набуває особливого значення в розвитку територіальних громад. Бачення майбутнього - новий елемент довгострокового планування, який обумовлює різнобічний погляд на розвиток територіальної громади в майбутньому і є основою завдань, виконання яких буде визначено Стратегією.

 

Введення стратегічного планування на місцевому рівні дозволяє погоджувати діяльність територіальної громади, органів місцевої влади, підприємницьких структур і громадських організацій, оптимально використати існуючі ресурси, планувати навчання і підготовку необхідних для територіальної громади кадрів, і найважливіше забезпечувати громаді кращий доступ до кредитних ресурсів і грантів міжнародних фінансових організацій. Бо тільки інтеграція стратегічного і проектного підходів може забезпечити максимально ефективний розвиток територій.

IMG_8867.jpg

У місті Димитрові такий стратегічний документ скоро з'явиться. Стратегічне планування - ця не одноразова подія, а ефективний інструмент системного менеджменту і процес, який повинен тривати безперервно, оскільки зовнішні і внутрішні чинники постійно міняються. Тому стратегічний план необхідно постійно коригувати у відповідь на безперервні зміни зовнішнього середовища".

 

Дмитрівський міський голова Руслан Трибушкін розповів про розробку стратегії міста, презентував основні напрями розвитку Димитрова до 2020 року.

 

У свою чергу виконавчий директор Асоціації Микола Загоруйко ще раз акцентував на необхідності написання стратегій розвитку територій, які дозволять громадам брати участь в реалізації проектів європейського союзу.

 

В ході заходу члени правління також затвердили символіку організації.

Прес-служба