Прес-центрНовиниАндрій Федорук зустрівся з генконсулом Німечч...
Новини

02.05.2024, 11:20

Засідання ради управління людськими ресурсами при НАДС

Інші новини

30.04.2024, 09:30

Фестиваль Олега Скрипки "Країна Мрій"

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

26.03.2024, 14:15

Уряд ухвалив важливі зміни щодо виплат переселенцям

Андрій Федорук зустрівся з генконсулом Німеччини Д. Вольтером

20 вересня 2013 року, 11:35

Сьогодні, 20 вересня, голова Донецької обласної ради Андрій Федорук зустрівся з генеральним консулом Федеральної Республіки Німеччини в Донецьку Детлефом Вольтером.

 

Глава обласної ради Андрій Федорук привітав генерального консула від імені депутатів Донецької обласної ради, розповів про особливості роботи Донецької обласної ради, його структуру і повноваження.

 

Окремо голова обласної ради зупинився на процесах реформування місцевого самоврядування, ініційованих Президентом України Віктором Януковичем, і що активно проводяться в Донецькій облраді.

 

"Ми дуже активно співпрацюємо з представниками Німеччини з багатьох напрямків, і в області економіки, і у галузі культури і освіти. Так Донецький технічний університет активно працює з Штудгардським університетом, університети ведуть обмін студентами, які мають завдяки цьому можливість отримувати подвійний диплом про вищий освітою", - сказав А.Федорук під час зустрічі.

 3.jpg

У свою чергу генеральний консул Детлеф Вольтер розповів про культурні заходи, заплановані в Донецькій області. Так на початку жовтня в донецькій філармонії, макіївському театрі юного глядача будуть представлені постановки німецьких авторів.

 

Сторони також обговорили такі напрями спільної взаємодії, як вирішення екологічних питань.

 

 2.jpg

На завершення зустрічі голова обласної ради запросив генконсула взяти участь в щорічному економічному Саміті, який пройде в Донецьку 17 жовтня.

 

Для довідки:

 

Детлеф Вольтер був призначений на посаду консула Федеральної Республіки Німеччини в Донецьку в серпні 2013 року.

Прес-служба