Прес-центрНовиниДонецьку облраду відвідали депутати французьк...
Новини

04.07.2024, 18:50

4 липня 2024 року на онлайн-платформі ZOOM відбулася робоча нарада з керівництвом УАРОР

Інші новини

28.06.2024, 09:35

Система NADS для цілей реалізації регіональної політики ЄС

28.06.2024, 09:30

Можливості міжрегіонального співробітництва за Програмою ЄС «Interreg Europe»

28.06.2024, 09:25

Що до робочої групи УАРОР з питань напрацювання пропозицій щодо повноважень районних рад.

17.06.2024, 08:40

УВАГА!

Донецьку облраду відвідали депутати французького Сенату

12 вересня 2013 року, 12:45

Сьогодні , 12 вересня, Донецьку обласну раду відвідала делегація Сенату Французької Республіки на чолі з головою групи дружби Франція - Україна в Сенаті Еврі Море.

 IMG_7413.jpg

У ході візиту французькі депутати зустрілися з головою Донецької обласної ради Андрієм Федоруком.

 IMG_7421.jpg

Голова обласної ради розповів гостям про особливості роботи Донецької обласної ради, про місцеве самоврядування та соціально-економічний розвиток Донецького регіону.

«Президент України неодноразово підкреслював важливість інтеграції України в ЄС, ми сповідуємо європейські цінності та зацікавлені у поглибленні взаємовигідної співпраці з Францією на регіональному рівні. У нас вже є успішний досвід співпраці з французькими партнерами в реалізації проектів з утилізації ТПВ в місті Краматорську, на території регіону успішно функціонують великі французькі фірми. Нам необхідно розширити нашу співпрацю як в плані екологи, так і в галузі культури , освіти , споту » , - підкреслив Андрій Федорук під час зустрічі.

Депутати Сенату, ділячись враженнями від свого відвідування України і Донецького регіону відзначили, що побачили країну, яка динамічно розвивається, стоїть на шляху прогресивних перетворень.

 IMG_7426.jpg

Сторони обговорили питання реформування місцевого самоврядування. Голова постійної комісії облради з питань адміністративно-територіального устрою та регіонального розвитку Микола Загоруйко розповів колегам з сенату про роботу Донецької асоціації органів місцевого самоврядування, співпрацю з асамблеєю європейських регіонів та польськими колегами.

 IMG_7431.jpg

У свою чергу, депутати підтвердили зацікавленість у поглибленні співробітництва та запросили голову облради разом з депутатами Донецької обласної ради відвідати Францію для ознайомлення з роботою Сенату.

 IMG_7438.jpg

Голова облради розповів гостям про роботу депутатів під час сесії, показав як функціонує система « Рада».

IMG_7449.jpg

Прес-служба