Прес-центрНовиниАндрій Федорук взяв участь в роботі нового ск...
Новини

02.05.2024, 11:20

Засідання ради управління людськими ресурсами при НАДС

Інші новини

30.04.2024, 09:30

Фестиваль Олега Скрипки "Країна Мрій"

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

26.03.2024, 14:15

Уряд ухвалив важливі зміни щодо виплат переселенцям

Андрій Федорук взяв участь в роботі нового складу Бюро АЄР

20 травня 2013 року, 14:55

18 травня голова Донецької обласної ради Андрій Федорук взяв участь в роботі нового складу Бюро.

 

В ході роботи обговорювалися організаційні питання роботи новообраного Бюро, затверджений графік діяльності організації на 2014 рік, а також було винесено на обговорення пропозиція щодо розширення складу Президії АЄР.

IMG_2975.jpg

"Пріоритетним напрямком розвитку міжрегіональної співпраці ми бачимо в створенні і розвитку кластерів, макро-регіонів, формуванні на міжрегіональному рівні розвиненої інфраструктури ринків і розвитку соціокультурних контактів. Донецька обласна рада постійно здійснює пошук нових, ефективніших шляхів і інструментів для вирішення існуючих проблем розвитку територій, участь в АЄР дозволить використати в нашій роботі передовий європейський досвід", - підкреслив А.Федорук.

 IMG_2976.jpg

Донецький регіон активний учасник міжрегіонального партнерства. Укладені міжрегіональні угоди з 11 областями України, з яких Вінницька, Дніпропетровська, Кіровоградська і Херсонська також є членами Асамблеї Європейських Регіонів.

 

 

 

Для довідки:

 

АЕР –независимая организация регионов в Европе. Объединяя более  250 регионов из 35 стран и 16 межрегиональных организаций. Ассамблея Европейских Регионов  представляет собой политический голос своих членов и форум для межрегионального сотрудничества. 60% ее членов составляют страны ЕС, а 40% - страны, не входящие в Европейский Союз.

 

Цели АЕР

1. Стимулирование европейского регионализма

  • АЕР - политическая организация, состоящая из политических деятелей разных областей. Благодаря нашей роли посредника мы можем представить их вам.
  • АЕР - гибкая структура, способная на быстрое реагирование.
  • АЕР занимается темами, которые важны как для Европы, так и для ее отдельных членов. Например, в 2012 к ним относятся исследования и инновации, занятость населения, перевозка грузов, электронная система здравоохранения и изменение климата.

2. Защита европейских региональных интересов

• АЕР - широко известный партнер европейских
учреждений: Европейской комиссии, Европарламента,
Совета Европы и др., обращающихся к Ассамблее;

АЕР       занимается        конкретными        вопросами:

экспертными оценками, академиями для обучения, платформами для интеллектуальных данных и т.д. Это неполный перечень средств, созданных АЕР для обеспечения конкретных результатов; АЕР представляет расширенную Европу, ее не останавливают границы ЕС.

 

Прес-служба