ДокументиПроекти документівб/н - Про передачу до спільної власності територіал...
Теми

Про передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, що знаходиться в управлінні Волноваської районної ради, КОМУНАЛЬНОЇ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОЇ УСТАНОВИ «ВОЛНОВАСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА»

З метою виконання ст. 25 Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року  № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» (із змінами),  статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, що знаходиться в управлінні Волноваської районної ради, цілісний майновий комплекс КОМУНАЛЬНОЇ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОЇ УСТАНОВИ «ВОЛНОВАСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» (код ЄДРПОУ 30355211), розташований за адресою: 85700, Донецька обл., Волноваський район, м. Волноваха, вулиця Леніна, будинок 25, до складу якого входить майно згідно з додатком.

 

 2. Облдержадміністрації здійснити заходи з прийому-передачі цілісного майнового комплексу КОМУНАЛЬНОЇ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОЇ УСТАНОВИ «ВОЛНОВАСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» згідно з чинним законодавством.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я (Мальцев), з питань комунальної власності (Рєпін).

 

В.о. голови обласної ради                                                                          І.Г. Коваль

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Департамент охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації