ДокументиПроекти документівб/н - Про передачу до спільної власності територіал...
Теми

Про передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходиться в управлінні Володарської районної ради, ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ ВОЛОДАРСЬКОГО РАЙОНУ

З метою виконання ст. 25 Закону України «Про Державний бюджет України  на 2015 рік», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року  № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» (із змінами), статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходиться в управлінні Володарської районної ради, цілісний майновий комплекс ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ ВОЛОДАРСЬКОГО РАЙОНУ (код ЄДРПОУ 01989774), розташований за адресою: 87000, Донецька обл., Володарський район, селище міського типу Володарське, вулиця Леніна, будинок 1, до складу якого входить майно згідно з додатком.

 

2. Облдержадміністрації здійснити заходи з прийому-передачі цілісного майнового комплексу ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ ВОЛОДАРСЬКОГО РАЙОНУ згідно з чинним законодавством.

 

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я (Мальцев), з питань комунальної власності (Рєпін).

 

 

 

В.о. голови обласної ради                                                                          І.Г. Коваль

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Департамент охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації