ДокументиПроекти документівб/н - Про передачу до спільної власності територіал...
Теми

Про передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні Мар’їнської районної ради, КОМУНАЛЬНОЇ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОЇ УСТАНОВИ МАР’ЇНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ та КУРАХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ


З метою виконання ст. 25 Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року  № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» (із змінами), статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні Мар’їнської районної ради:

1.1. Цілісний майновий комплекс КОМУНАЛЬНОЇ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОЇ УСТАНОВИ МАР’ЇНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ (код ЄДРПОУ 01989852), розташований за адресою: 85630, Донецька обл., Мар’їнський район, м. Красногорівка, вулиця Нахімова, будинок 1, до складу якого входить майно згідно з додатком 1.

1.2. Цілісний майновий комплекс КУРАХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ (код ЄДРПОУ 05493094), розташований за адресою: 85612, Донецька обл., Мар’їнський район, м. Курахове, вулиця Мечникова, будинок 14, до складу якого входить майно згідно з додатком 2.

 

2. Облдержадміністрації здійснити заходи з прийому-передачі цілісного майнового комплексу КОМУНАЛЬНОЇ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОЇ УСТАНОВИ МАР’ЇНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ та цілісного майнового комплексу КУРАХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ згідно з  чинним законодавством.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я (Мальцев), з питань комунальної власності (Рєпін).

 

 

 

В.о. голови обласної ради                                                                          І.Г. Коваль

 

 

 

 

 

Департамент охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації