Документи5/5-038 - Про обласну програму «Культурна спадщина» на 2006 – 2011 роки...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про обласну програму «Культурна спадщина» на 2006 – 2011 роки

21 вересня 2006 року

  Відповідно до ст.6 Закону України «Про охорону культурної спадщини», з метою створення умов для розвитку пам’яткоохоронної сфери, забезпечення належного рівня збереження та раціонального використання об’єктів культурної спадщини на території Донецької області, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада 


  ВИРІШИЛА:


1. Затвердити обласну програму «Культурна спадщина» на 2006 – 2011 роки (додається).

2. Облдержадміністрації щорічно при складанні проекту обласного бюджету передбачати кошти на реалізацію заходів обласної програми „Культурна спадщина” на 2006-2011 роки” в межах загальних асигнувань, визначених на галузь „Культура і мистецтво” на відповідний бюджетний період.

3. Рекомендувати районним та міським радам:
  3.1. Розробити та затвердити програми збереження та раціонального використання об’єктів культурної спадщини на відповідних територіях.
  3.2. Щорічно передбачати кошти на реалізацію відповідних програм за рахунок місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Ласіков) при складанні проекту обласного бюджету на наступні роки передбачати кошти на реалізацію заходів обласної програми «Культурна спадщина» на 2006 – 2011 роки.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань культури, духовності та підтримки засобів інформації (Бровун).

5-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи

Даний документ не анулює інші документи