Документи4/31-739 - Про Програму розвитку земельних відносин і охорони земель у Донец...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про Програму розвитку земельних відносин і охорони земель у Донецькій області на 2006-2010 роки

23 грудня 2005 року

З метою здійснення заходів щодо проведення земельної реформи, збереження, відтворення та забезпечення раціонального використання земельних ресурсів у Донецькій області, керуючись ст.8 Земельного кодексу України, ст.15 Закону України “Про землеустрій”, ст.8 Закону України “Про охорону земель”, ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада


  ВИРІШИЛА:


1. Затвердити Програму розвитку земельних відносин і охорони земель у Донецькій області на 2006-2010 роки (далі - Програма (додається).

2. Облдержадміністрації щорічно, при формуванні обласного бюджету, передбачати кошти в межах реальної можливості на фінансування заходів Програми.

3. Рекомендувати виконавчим органам міських рад та райдержадміністраціям:
  3.1. Відповідно до завдань Програми розробити та затвердити місцеві програми  розвитку земельних відносин і охорони земель.
  3.2. Передбачити в місцевих бюджетах кошти для забезпечення виконання місцевих програм розвитку земельних відносин і охорони земель.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань землі та природних ресурсів (Бевзенко) та з питань розвитку агропромислового комплексу (Єрхов).

4-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи

Даний документ не анулює інші документи