Документи6/6-129 - Про Програму створення страхового фонду документації Донецької об...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про Програму створення страхового фонду документації Донецької області на 2011-2015 роки

14 вересня 2011 року

14.09.2011   №6/6-129

м. Донецьк

З метою забезпечення місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та юридичних осіб документами обласного страхового фонду документації для проведення відбудовних та аварійно-відновлювальних робіт під час ліквідації надзвичайних ситуацій, а також для збереження об'єктів культурної спадщини на випадок втрати або псування архівної документації та документації для їх реставрації, відповідно до Закону України «Про страховий фонд документації України», постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 № 320 «Про затвердження Положення про порядок формування, ведення та використання обласного (регіонального) страхового фонду документації», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада


ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму створення страхового фонду документації Донецької області на 2011-2015 роки (далі - Програма), що додається.

2. Рекомендувати обласній державній адміністрації, районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад під час складання проектів відповідних бюджетів передбачати кошти на фінансове забезпечення виконання Програми.

3. Рішення обласної ради від 06.01.2006 №4/31-782 «Про Програму створення страхового фонду документації Донецької області на період 2006-2010 роки» зняти з контролю як в основному виконане.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту та телекомунікацій (Риженков).Голова обласної ради                                                                  А.М. Федорук

6-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи