Документи6/3-074 - Про погодження клопотань про віднесення лісів до відповідних кате...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про погодження клопотань про віднесення лісів до відповідних категорій та виділення особливо захисних лісових ділянок

29 березня 2011 року

Розглянувши клопотання про віднесення лісів до відповідних категорій та виділення особливо захисних лісових ділянок державних лісогосподарських підприємств Донецької області, враховуючи розпорядження голови облдержадміністрації від 29.09.2010 № 559 «Про погодження клопотань про віднесення лісів до відповідних категорій та виділення особливо захисних лісових ділянок», керуючись Порядком поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2007 № 733, статтями 30, 39, 41 Лісового кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Погодити клопотання державних підприємств лісового господарства Донецької області про віднесення лісів до відповідної категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок згідно з додатком.

 

2. Уповноважити заступника голови обласної ради Коваля І.Г. від імені обласної ради погодити клопотання державних підприємств лісового господарства Донецької області про віднесення лісів до відповідної категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок.

 

 

 

Голова обласної ради                                                                           А.В. Шишацький

6-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи

Даний документ не анулює інші документи