Документи5/31-969 - Про прийняття із комунальної власності територіальної громади міс...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про прийняття із комунальної власності територіальної громади міста Красний Лиман до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, частини будівлі приміщення колишньої пральні

21 жовтня 2010 року

Враховуючи рішення Краснолиманської міської ради від 30.06.2010 № 5/38-4627 «Про клопотання перед Донецькою обласною радою про передачу з комунальної власності територіальної громади міста Красний Лиман частини приміщення колишньої пральні Краснолиманської ЦРЛ по вул. Фрунзе, 64», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти із комунальної власності територіальної громади міста Красний Лиман до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, частину будівлі приміщення колишньої пральні Краснолиманської центральної районної лікарні, загальною площею 64,0 кв. м, розташованого за адресою:     м. Красний Лиман, вул. Фрунзе, 64, балансовою вартістю 53,672 тис. грн., з наступною передачею на баланс комунального закладу охорони здоров’я «Донецьке обласне бюро судово-медичної експертизи».

2. Облдержадміністрації здійснити заходи з прийому-передачі майна, зазначеного у пункті 1 рішення, відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я (Мальцев), з питань інвестиційної політики, зовнішньоекономічних зв’язків, комунальної власності та приватизації (Ткаченко).

 

 

Голова обласної ради                                                                            А.В. Шишацький

5-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи

Даний документ не анулює інші документи

Website Security Test