Документи5/31-962 - Про створення комунального підприємства «Донецький координаційний...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про створення комунального підприємства «Донецький координаційний центр підтримки підприємництва»

21 жовтня 2010 року

З метою реалізації стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області, створення передумов державно-приватного партнерства у сфері малого та середнього підприємництва відповідно до Закону України від 01.07.2010 № 2404-VI  «Про державно-приватне партнерство», впровадження в Донецькій області нових форм підтримки малого та середнього підприємництва, керуючись ст. 78 Господарського кодексу України, ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Створити комунальне підприємство «Донецький обласний координаційний центр підтримки підприємництва» із внесенням в статутний фонд коштів обласного бюджету в сумі 200 тис. грн.

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Скарга) визначити у встановленому порядку джерело фінансування для внесення коштів у статутний фонд підприємства в 2011 році.

3. Внести зміни до рішення обласної ради від 04.03.1999 № 23/5-116 «Про делегування повноважень Донецької обласної ради Донецькій обласній державній адміністрації з управління майном області й про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад, що знаходиться в управлінні обласної ради» (із змінами та доповненнями), - пункт 1 після слів  «Регіональний спортивний комплекс «Олімпійський» доповнити словами: «Донецький обласний координаційний центр підтримки підприємництва».

4. Затвердити статут комунального підприємства «Донецький обласний координаційний центр підтримки підприємництва» (додається).  

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань інвестиційної політики, зовнішньоекономічних зв’язків, комунальної власності та приватизації (Ткаченко).

                 

 

Голова обласної ради                                                                               А.В. Шишацький

5-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи

Даний документ не анулює інші документи