Документи5/29-901 - Про затвердження Обласної цільової програми підготовки і проведен...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про затвердження Обласної цільової програми підготовки і проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Донецькій області

01 липня 2010 року

Відповідно до Закону України «Про організацію і проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні», з метою створення правових, соціальних, економічних і організаційних умов для успішного проведення в Донецькій області фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, згідно з Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 № 357, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Обласну цільову програму підготовки і проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Донецькій області (додається).


2. Облдержадміністрації щорічно при складанні проекту обласного бюджету передбачати кошти на реалізацію заходів Обласної цільової програми підготовки і проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Донецькій області  в межах загальних асигнувань, визначених на відповідний бюджетний період.


3.   Визнати таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 14.09.2007  № 5/11-281 «Про регіональну цільову програму «Забезпечення підготовки і проведення фінальних частин чемпіонату Європи 2009 року серед юнаків до 19 років і чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Донецькій області».


4.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Нудьга).

 

 

 

Голова  обласної ради                                                                                  А.В. Шишацький

5-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи