Документи5/28-877 - Про Комплексну програму розвитку села та агропромислового комплек...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про Комплексну програму розвитку села та агропромислового комплексу Донецької області на 2010-2015 роки

14 травня 2010 року

З метою реалізації державної аграрної політики щодо перетворення аграрного сектору на високоефективний, конкурентоспроможний сектор економіки, приведення сільських територій відповідно до соціальних стандартів з урахуванням Законів України „Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві” (зі змінами), „Про основні засади державної аграрної політики на період до 2015 року” та  Державної цільової програми розвитку українського села на період до 2015 року, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1158,  керуючись ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Комплексну програму розвитку села та агропромислового комплексу Донецької області на 2010-2015 роки (далі - Програма), що додається.

2. Облдержадміністрації щорічно при формуванні обласного бюджету передбачати в межах реальної можливості кошти на фінансування заходів Програми.

3. Рекомендувати міським та районним радам:

3.1. Розробити і затвердити місцеві програми розвитку села та агропромислового комплексу відповідно до завдань Програми.

3.2. Передбачати в місцевих бюджетах кошти для забезпечення виконання місцевих програм розвитку села та агропромислового комплексу.

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 23.12.2005 № 4/31-738 „Про Комплексну програму розвитку села та агропромислового комплексу в Донецькій області на 2006-2010 роки”.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань аграрного комплексу, стратегічного розвитку харчової та переробної промисловості (Логвинов) і з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Нудьга).                                                                          

 

 

Голова обласної ради                                                           А.В. Шишацький

5-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи