Документи5/25-800 - Про передачу до комунальної власності територіальної громади тміс...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про передачу до комунальної власності територіальної громади тміста Маріуполь будівель та споруд ліквідованої Маріупольської спеціальної загальноосвітньої школи- інтернату № 6 для дітей з вадами розумового і фізичного розвитку (допоміжна школа)

17 грудня 2009 року

У зв’язку з упорядкуванням асигнувань на утримання інтернатних закладів обласної комунальної власності, враховуючи рішення обласної ради від 28.04.2009  №5/22-687 «Про ліквідацію  Маріупольської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №6 для дітей з вадами розумового і фізичного розвитку (допоміжна школа)» та  Маріупольської міської ради від 12.11.2009 №5/37-6069 «Про надання згоди Донецькій обласній державній адміністрації на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста  Маріуполя будівель та споруд ліквідованої Маріупольської   спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату № 6 для дітей з вадами розумового і фізичного розвитку», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 №1482 «Про передачу об’єктів права державної  та комунальної власності», ст. ст. 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Передати із  спільної  власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває  в управлінні обласної ради, до комунальної  власності територіальної громади м. Маріуполь будівлі та споруди Маріупольської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 6 для дітей з вадами розумового і фізичного розвитку (допоміжна школа) згідно з додатком.

 2. Облдержадміністрації здійснити заходи, пов\'язані з передачею нерухомого майна, вказаного в пункті 1 даного рішення, до комунальної власності територіальної громади м. Маріуполь.

 3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань науки і освіти (Немилостива), з питань інвестиційної політики, зовнішньоекономічних   зв’язків,  комунальної  власності  та  приватизації  (Ткаченко).

 

 

 

Голова  обласної  ради                                                                             А.М.Близнюк      

5-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи

Даний документ не анулює інші документи