Документи5/25-802 - Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, ...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, яка перебуває в управлінні обласної ради, до комунальної власності територіальної громади м. Донецьк

17 грудня 2009 року

Враховуючи рішення Донецької міської ради від 24.04.2009 № 31/13 «Про дачу згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста пересувного флюорографу з цифровою обробкою зображення «Індаріс-П» і апарату штучної вентиляції легенів з наркозною приставкою «РО-6-Н-05», що знаходяться в управлінні Донецької обласної ради», від 23.07.2009 № 35/35 «Про дачу згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста нейроміографу «Фенікс-141», що знаходиться в управлінні Донецької обласної ради», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради, до комунальної власності територіальної громади м. Донецьк:

1.1. Пересувний флюорограф з цифровою обробкою зображення «Індаріс-П» 2007 року, залишковою вартістю 55161 грн., що знаходиться на балансі комунальної лікувально-профілактичної установи «Міський протитуберкульозний диспансер м. Донецька», з наступною передачею на баланс комунального лікувально-профілактичного закладу «Центральна міська лікарня № 14».

1.2. Апарат штучної вентиляції легенів з наркозною приставкою «РО-6-Н-05» 1994 року, залишковою вартістю 0 грн., що знаходиться на балансі комунального клінічного лікувально-профілактичного закладу охорони здоров'я «Обласна травматологічна лікарня», з наступною передачею на баланс комунального лікувально-профілактичного закладу «Міська лікарня № 19».

 1.3. Нейроміограф «Фенікс-141» 1998 року, залишковою вартістю 0 грн., що знаходиться на балансі комунальної лікувально-профілактичної установи «Донецький обласний науково-практичний Центр реабілітації церебрального паралічу і органічних захворювань нервової системи з порушенням психіки у дітей», з наступною передачею на баланс міської клінічної дитячої лікарні № 5.

2. Облдержадміністрації здійснити заходи з прийому-передачі майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я (Шишацький).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                                А.М. Близнюк

5-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи

Даний документ не анулює інші документи