Документи5/24-772 - Про передачу до комунальної власності територіальної громади міст...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про передачу до комунальної власності територіальної громади міста Макіївки будівлі пральні-котельні Макіївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 3 для розумово відсталих дітей (допоміжна школа)

24 вересня 2009 року

   У зв’язку з упорядкуванням асигнувань на утримання інтернатних закладів обласної комунальної власності, враховуючи рішення обласної ради від 28.04.2009 №5/22-688 «Про ліквідацію Макіївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 3 для розумово відсталих дітей (допоміжна школа)» та рішення Макіївської міської ради від 29.07.2009 № 51/30 «Про згоду на безоплатну передачу пральні-котельні Макіївської школи-інтернату № 3 із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, яка перебуває в управлінні обласної ради, в комунальну власність територіальної громади м. Макіївки», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної і комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 №1482 «Про передачу об’єктів права державної і комунальної власності», ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Передати із  спільної  власності  територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває  в управлінні обласної ради,  будівлю пральні-котельні Макіївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 3 для розумово відсталих дітей (допоміжна школа), розташованої  за адресою: місто Макіївка, квартал 57, будинок 14а остаточною вартістю 54068,55 грн., загальною площею 505 м2. до комунальної власності територіальної громади міста  Макіївки.

 2. Облдержадміністрації здійснити заходи, пов'язані з передачею нерухомого майна, вказаного в пункті 1 даного рішення, до комунальної власності територіальної громади міста Макіївки.

 3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань науки і освіти (Немилостива),  з питань інвестиційної політики, зовнішньоекономічних зв’язків, комунальної власності та приватизації (Ткаченко).

 Голова   обласної  ради                                                                               А.М. Близнюк

5-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи

Даний документ не анулює інші документи