Документи5/24-763 - Про реорганізацію комунального підприємства „Експериментальний за...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про реорганізацію комунального підприємства „Експериментальний завод з переробки твердих побутових відходів”

24 вересня 2009 року

З метою забезпечення єдиної системи управління та оптимізації функціонування регіональної системи поводження з відходами, формування єдиної структури собівартості послуг у сфері приймання та розміщення твердих побутових відходів, враховуючи  рішення постійної комісії обласної ради з питань екології, землі та природних ресурсів від 11.06.2009, керуючись ст. ст. 104-107 Цивільного Кодексу України, ст. 59 Господарського Кодексу України, ст. ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

 

            ВИРІШИЛА:

 

1. Припинити діяльність комунального підприємства „Експериментальний завод з переробки твердих побутових відходів” (84301, Донецька область, м. Краматорськ, вул. 50 років ВЛКСМ, 2) шляхом приєднання до комунального підприємства „Донецький регіональний центр поводження з відходами”.

   Після приєднання до комунального підприємства „Донецький регіональний центр поводження з відходами” переходять усі майнові права та обов’язки комунального підприємства „Експериментальний завод з переробки твердих побутових відходів”.

2. Створити комісію з питань припинення діяльності комунального підприємства   „Експериментальний завод з переробки твердих побутових відходів” шляхом приєднання до комунального підприємства „Донецький регіональний центр поводження з відходами” (далі – Комісія), у складі згідно з додатком.

3. Комісії здійснити заходи щодо припинення діяльності комунального підприємства „Експериментальний завод з переробки твердих побутових відходів” у встановленому діючим законодавством порядку.  

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, землі та природних ресурсів (Загоруйко).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                                  А.М. Близнюк

5-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи

Даний документ не анулює інші документи