Документи5/23-728 - Про передачу комунальної лікувально-профілактичної установи „Ліку...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про передачу комунальної лікувально-профілактичної установи „Лікувально-фізкультурний диспансер м. Маріуполя”, що знаходиться в управлінні обласної ради, до комунальної власності територіальної громади м. Маріуполя

18 червня 2009 року

Враховуючи рішення Маріупольської міської ради від 23.12.2008 № 5/26-4724 „Про клопотання перед Донецькою обласною радою про передачу у власність територіальної громади міста Маріуполя комунальної лікувально-профілактичної установи „Лікувально-фізкультурний диспансер м. Маріуполя”, керуючись Законом України „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 № 1482 „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”,  ст.ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, до комунальної власності територіальної громади м. Маріуполя комунальну лікувально-профілактичну установу „Лікувально-фізкультурний диспансер м. Маріуполя”, яка розташована за адресою: м. Маріуполь, пр. Леніна, 80.

2. Облдержадміністрації здійснити заходи з передачі установи, зазначеної у пункті 1 рішення, згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я (Шишацький), з питань інвестиційної політики, зовнішньоекономічних зв’язків, комунальної власності та приватизації (Ткаченко).

 

 

Голова обласної ради                                                                                       А.М. Близнюк

5-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи

Даний документ не анулює інші документи