Документи5/23-731 - Про внесення змін до рішення обласної ради від 25.01.2008 № 5/14-...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про внесення змін до рішення обласної ради від 25.01.2008 № 5/14-431 «Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Компанія «Вода Донбасу»

18 червня 2009 року

Відповідно до ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», рішення обласної ради від 18.05.2004 № 4/16-431 «Про Порядок підготовки та прийняття регуляторних актів Донецькою обласною радою», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.   Внести зміни до рішення обласної ради від 25.01.2008 № 5/14-431 «Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Компанія «Вода Донбасу» - пункт 2 рішення викласти у наступній редакції:

      «2. Корегування тарифів на послуги з водопостачання, водовідведення та очистки стічних вод комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» здійснюється у разі зміни цін на енергоносії, розміру ресурсних платежів та мінімальної заробітної плати, виходячи з фактичних даних на кінець кварталу, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2006 №959 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення».

Корегування тарифів здійснюється обласною радою за поданням комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» з обов’язковим погодженням з Державною інспекцією з контролю за цінами в Донецькій області, головним управлінням економіки та головним управлінням житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

Оприлюднення проекту регуляторного акту здійснюється комунальним підприємством «Компанія «Вода Донбасу» відповідно до Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів Донецькою обласною радою, затвердженого рішенням обласної ради від 18.05.2004 №4/16-431.

     Введення в дію відкорегованих тарифів здійснюється з урахуванням періоду, необхідного для відповідного корегування тарифів міськводоканалами, які не входять до складу комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу».

2. Під час оприлюднення проекту регуляторного акту комунальним підприємством «Компанія «Вода Донбасу» із залученням громадськості, споживачів та інших зацікавлених осіб здійснюється проведення відкритих слухань, результати яких враховуються при прийнятті рішення.

3. Оприлюднити дане рішення в газеті «Жизнь».

 

 

 

Голова обласної ради                                                            А.М. Близнюк

 

5-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи

Даний документ не анулює інші документи