Документи5/22-660 - Про середньострокові пріоритетні напрями інноваційної діяльності ...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про середньострокові пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Донецькій області до 2012 року

28 квітня 2009 року

Відповідно до ст.ст. 4, 6 Закону України „Про пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні”, керуючись ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи результати обговорення з науковими установами області, Донецьким науковим центром Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України, підрозділами облдержадміністрації та центральними органами виконавчої влади, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити середньострокові пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Донецькій області до 2012 року (додаються).

2. Міським та районним радам враховувати середньострокові пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Донецькій області під час затвердження програм соціально-економічного та науково-технічного розвитку відповідних територій.

3. Визнати таким, що втратило чинність, та зняти з контролю обласної ради рішення обласної ради від 20.11.2003 №4/12-315 „Про середньострокові пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Донецькій області”.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань реформування промислових підприємств, розвитку малого та середнього бізнесу та створення нових робочих місць (Ткаченко), з питань промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту та телекомунікацій (Тимченко), з питань науки та освіти (Немилостива).

 

 

 

 

Голова обласної ради                                                                                        А.М. Близнюк

5-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи