Документи5/14-424 - Про припинення діяльності комунального підприємства „Центр маркет...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про припинення діяльності комунального підприємства „Центр маркетингових досліджень, вивчення кон’юнктури ринку та господарчих зв’язків”(„Маркет-центр”) шляхом ліквідації

25 січня 2008 року

У зв’язку з невиконанням основного виду діяльності комунальним підприємством „Центр маркетингових досліджень, вивчення кон’юнктури ринку та господарчих  зв’язків”  („Маркет - центр”),  керуючись  ст.ст. 104, 105, 110, 111  Цивільного кодексу  України,  ст.ст. 59, 60 Господарського кодексу України, ст.ст. 43, 60  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Припинити діяльність комунального підприємства „Центр маркетингових досліджень, вивчення кон’юнктури ринку та господарчих зв’язків” („Маркет - центр”) (м. Донецьк, вул. Челюскінців, 275) шляхом  ліквідації.

 

2. Облдержадміністрації здійснити ліквідаційні заходи у порядку, встановленому законодавством, в строк до 01.05.2008 року.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань аграрного комплексу, стратегічного розвитку харчової та переробної  промисловості (Логвинов).   

5-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи

Даний документ не анулює інші документи

Website Security Test