Документи5/11-281 - Про регіональну цільову програму „Забезпечення підготовки і прове...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про регіональну цільову програму „Забезпечення підготовки і проведення фінальних частин чемпіонату Європи 2009 року серед юнаків до 19 років і чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Донецькій області”

14 вересня 2007 року

Відповідно до Закону України «Про організацію і проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні», з метою створення правових, соціальних, економічних і організаційних умов для успішного проведення в Донецькій області фінальних частин чемпіонату Європи 2009 року серед юнаків до 19 років і чемпіонату Європи 2012 року з футболу, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити регіональну цільову програму „Забезпечення підготовки і проведення фінальних частин чемпіонату Європи 2009 року серед юнаків до 19 років і чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Донецькій області” (додається).

2. Облдержадміністрації щорічно при складанні проекту обласного бюджету передбачати кошти на реалізацію заходів регіональної цільової програми „Забезпечення підготовки і проведення фінальних частин чемпіонату Європи 2009 року серед юнаків до 19 років і чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Донецькій області” в межах загальних асигнувань, визначених на відповідний бюджетний період.

3. Рекомендувати Донецькій, Маріупольській  та Макіївській міським радам:

3.1. Розробити та затвердити програми підготовки і проведення фінальних частин чемпіонату Європи 2009 року серед юнаків до 19 років і чемпіонату Європи 2012 року на відповідних територіях.

3.2. Щорічно передбачати кошти на реалізацію відповідних програм за рахунок місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Бубка) та з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Нудьга).

5-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи

Даний документ не анулює інші документи