Документи5/10-223 - Про створення комунального закладу " Донецький обласний соціальни...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про створення комунального закладу " Донецький обласний соціальний центр матері та дитини"

31 травня 2007 року

З метою впровадження в області нових форм соціальної підтримки жінок та попередження відмови батьків від новонароджених дітей, згідно з ст.12 Закону України „Про соціальні послуги”, ст.ст.3, 7 Закону України „Про соціальну роботу з дітьми та молоддю”, ст.3 Закону України „Про попередження насильства в сім’ї”, постановою Кабінету Міністрів України 08.09.2005р. №879 „Про затвердження Типового положення про соціальний центр матері та дитини”, керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Створити комунальний заклад „Донецький обласний соціальний центр матері та дитини”.

2. Облдержадміністрації:

2.1. Вжити заходів щодо забезпечення закладу належним приміщенням та здійснити його облаштування (взяти до уваги, що облаштування здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2007 р. № 439).

2.2. Затвердити положення про заклад та внести пропозиції щодо кандидатури на посаду директора Донецького обласного соціального центру матері та дитини.

2.3. Фінансування Донецького обласного соціального центру матері та дитини здійснювати з 01.01.2008 в межах асигнувань, передбачених на реалізацію молодіжних програм у обласному бюджеті.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту (В.Н. Бубка).

5-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи

Даний документ не анулює інші документи