Документи5/8-176 - Про прийняття майна та створення комунальної лікувально-профілакт...
Документ:
Редакції документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про прийняття майна та створення комунальної лікувально-профілактичної установи «Донецький обласний спеціалізований центр медичної генетики та пренатальної діагностики»

23 березня 2007 року

З метою подальшого розвитку медико-генетичної служби Донецької області і зниження рівня дитячої смертності та інвалідності, згідно з рішеннями Донецької обласної ради від 21.12.2006 №5/7-152 "Про клопотання про передачу Донецького обласного спеціалізованого медико-генетичного центру з комунальної власності територіальної громади м.Донецька до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, яка перебуває в управлінні обласної ради", Донецької міської ради від 21.02.2007 №8/40 "Про передачу майна Центральної міської клінічної лікарні №1 м.Донецька, що використовується обласним спеціалізованим медико-генетичним центром", керуючись Основами законодавства України про охорону здоров'я, Законом України "Про передачу об’єктів права державної і комунальної власності", ст.ст. 43,60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти із комунальної власності територіальної громади м.Донецька до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, яка перебуває в управлінні обласної ради, майно, що використовується спеціалізованим медико-генетичним центром, згідно з додатком.

 

2. Створити на базі майна, зазначеного в п.1. рішення, комунальну лікувально-профілактичну установу «Донецький обласний спеціалізований центр медичної генетики та пренатальної діагностики».

 

3. Облдержадміністрації:
3.1. Здійснити прийом майна, зазначеного в п.1. рішення, в установленому порядку.
3.2. Затвердити статут комунальної лікувально-профілактичної установи «Донецький обласний спеціалізований центр медичної генетики та пренатальної діагностики».
3.3. Внести подання щодо кандидатури на посаду директора, здійснити інші заходи щодо реєстрації і організації роботи новоствореної установи.
3.4. Фінансування Донецького обласного спеціалізованого центру медичної генетики та пренатальної діагностики здійснювати в межах асигнувань, передбачених обласним бюджетом по галузі «Охорона здоров'я».

 

4. Клопотати перед Донецькою міською радою про передачу будинку, у якому розташований центр, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, яка перебуває в управлінні обласної ради.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань  соціальної політики та охорони здоров'я (Напрасніков).

5-й созыв

Немає документів, що посилаються на даний документ

Даний документ не ухвалює інші документи

Даний документ не анулює інші документи