Про РадуДепутатиПошук депутатаДергунов Сергій Геннадійович
Донецкий областной совет
Документи
Новини

17.06.2024, 08:40

УВАГА!

Інші новини

02.05.2024, 11:20

Засідання ради управління людськими ресурсами при НАДС

30.04.2024, 09:30

Фестиваль Олега Скрипки "Країна Мрій"

Депутат Донецької обласної ради

6 скликання (вибори 31.10.2010)

Дергунов Сергій Геннадійович

(коротка біографічна довідка)

Дата народження: 21 червня 1954 року

Місце народження:

Дата обрання: 31 жовтня 2010 року

Вибраний: По одномандатному виборчому округу (Володарський район)

Освіта: Вища

Спеціальність:

Місце роботи: Перший заступник голови Донецької обласної державної адміністрації


Член комісії з питань економічної політики, бюджету та фінансів

Депутат

  • c 31.10.2010 по теперішній момент - 6 скликання

 

Робота в комісіях

  • c 23.11.2010 по теперішній момент - Член комісії з питань економічної політики, бюджету та фінансів (6 скликання)