Про РадуПостійні комісії
Донецька обласна рада
Документи
Новини

21.05.2019, 09:30

Депутат Донецької обласної ради Віктор Анненков провів «пряму телефонну лінію» з виборцями

Інші новини

20.05.2019, 10:50

Відбулася всеукраїнська фахова майстерня «Відповіді на болючі питання у сфері реформування АТУ та медицини»

15.05.2019, 16:45

Відбулася сесія Волноваської районної ради

14.05.2019, 09:25

В Покровському районі відбувся конкурс дитячої художньої самодіяльності «Шанс-2019»

10.05.2019, 16:50

Депутат Донецької обласної ради Ордаш Дадашов привітав ветеранів Бахмута з Днем перемоги

08.05.2019, 09:15

Вітаємо з Днем пам'яті та примирення та Днем перемоги!

06.05.2019, 09:50

Ековектор: Пам’ятки природи Нікольського району

02.05.2019, 16:45

Графік сесій міських, районних рад та рад ОТГ Донецької області на травень 2019 року

28.04.2019, 09:30

Вітаємо з Великоднем!

Постійні комісії Донецької обласної ради


З питань аграрної політики

Голова комісії Логвінов Олег Миколайович

Секретар комісії Бабак Андрій Олександрович


З питань адміністративно-територіального устрою та регіонального розвитку

Голова комісії Загоруйко Микола Миколайович

Заступник голови комісії Коваленко Роман Олексійович

Секретар комісії Мальцев Сергій Тимофійович


З питань депутатської діяльності, законності та правопорядку

Голова комісії Генсицький Володимир Вікторович

Заступник голови комісії Волобуєва Тетяна Володимирівна

Секретар комісії Клименко Андрій Євгенійович


З питань житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури

Голова комісії Деркач Михайло Васильович

Заступник голови комісії Власов Геннадій Олександрович

Заступник голови комісії Доноха Микола Володимирович

Секретар комісії Храмченко Лариса Федорівна


З питань інвестиційної політики, зовнішньоекономічних зв'язків, інноваційної діяльності

Голова комісії Шевцов Олег Володимирович

Заступник голови комісії Фарберов Веніамін Ісаакович

Секретар комісії Бондаренко Ігор Віталійович


З питань комунальної власності

Голова комісії Рєпін Григорій Олександрович

Заступник голови комісії Роганов Олександр Петрович

Секретар комісії Масолітін Олександр Миколайович


З питань культури, духовності та підтримки засобів інформації

Голова комісії Філь Римма Едуардівна

Заступник голови комісії Лащенко Ігор Миколайович

Секретар комісії Болоболін Сергій Петрович


З питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту

Голова комісії Бубка Василь Назарович

Секретар комісії Пащенко Юрій Сергійович


З питань науки і освіти

Голова комісії Поважний Олександр Станіславович

Заступник голови комісії Ємченко Наталя Олександрівна

Секретар комісії Чурілов Андрій Вікторович


З питань промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту та телекомунікацій

Голова комісії Риженков Юрій Олександрович

Заступник голови комісії Панібратченко Володимир Федорович

Секретар комісії Лозовський Сергій Петрович


З питань розвитку малого та середнього бізнесу та створення нових робочих місць

Голова комісії Ткаченко Геннадій Миколайович

Заступник голови комісії Сагалєвіч Віталій Ігоревич

Секретар комісії Дейч Володимир Борисович


З питань соціальної політики та охорони здоров'я

Голова комісії Мальцев Володимир Миколайович

Заступник голови комісії Грачов Ріфат Ахметович

Заступник голови комісії Думанський Юрій Васильович

Секретар комісії Никифоров Юрій Васильович


З питань екології та природних ресурсів

Голова комісії Котов Вадим Віталійович

Заступник голови комісії Ільченко Микола Володимирович

Секретар комісії Назаренко Наталья Вячеславовна


З питань економічної політики, бюджету та фінансів

Голова комісії Агеєва Тетяна Миколаївна

Заступник голови комісії Мішин Антон Олександрович

Секретар комісії Мішук Наталя Сергіївна



Website Security Test