Про РадуПостійні комісії
Донецька обласна рада
Документи
Новини

09.04.2021, 15:30

Обрано нового голову Волноваської районної ради. Ним став Сергій Демченко

Інші новини

08.04.2021, 10:45

УАРОР звернулася до Керівника Офісу Президента з пропозиціями щодо врегулювання проблемних питань райрад та подальшого розвитку децентралізації

07.04.2021, 16:40

Рішенням Покровської районної ради територія району в межах виборчих округів закріплена за депутатами районної ради

07.04.2021, 09:40

Конкурс малих грантів від Словацької Республіки

06.04.2021, 11:35

1 квітня стартувала Програма медичних гарантій на 2021 рік

02.04.2021, 09:25

Графік сесій місцевих рад Донецької області на квітень 2021 року

01.04.2021, 15:10

Депутати Краматорської міської ради прийняли рішення щодо створення нової комунальної установи «Ситуаційний Центр міста Краматорська»

01.04.2021, 13:35

Дружківська міська рада затвердила «Громадський бюджет Дружківської міської територіальної громади на 2021-2025 роки»

31.03.2021, 15:55

Відкрито онлайн-ресурс «Актуальні питання управління персоналом в органі місцевого самоврядування»

Постійні комісії Донецької обласної ради


З питань аграрної політики

Голова комісії Логвінов Олег Миколайович

Секретар комісії Бабак Андрій Олександрович


З питань адміністративно-територіального устрою та регіонального розвитку

Голова комісії Загоруйко Микола Миколайович

Заступник голови комісії Коваленко Роман Олексійович

Секретар комісії Мальцев Сергій Тимофійович


З питань депутатської діяльності, законності та правопорядку

Голова комісії Генсицький Володимир Вікторович

Заступник голови комісії Волобуєва Тетяна Володимирівна

Секретар комісії Клименко Андрій Євгенійович


З питань житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури

Голова комісії Деркач Михайло Васильович

Заступник голови комісії Власов Геннадій Олександрович

Заступник голови комісії Доноха Микола Володимирович

Секретар комісії Храмченко Лариса Федорівна


З питань інвестиційної політики, зовнішньоекономічних зв'язків, інноваційної діяльності

Голова комісії Шевцов Олег Володимирович

Заступник голови комісії Фарберов Веніамін Ісаакович

Секретар комісії Бондаренко Ігор Віталійович


З питань комунальної власності

Голова комісії Рєпін Григорій Олександрович

Заступник голови комісії Роганов Олександр Петрович

Секретар комісії Масолітін Олександр Миколайович


З питань культури, духовності та підтримки засобів інформації

Голова комісії Філь Римма Едуардівна

Заступник голови комісії Лащенко Ігор Миколайович

Секретар комісії Болоболін Сергій Петрович


З питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту

Голова комісії Бубка Василь Назарович

Секретар комісії Пащенко Юрій Сергійович


З питань науки і освіти

Голова комісії Поважний Олександр Станіславович

Заступник голови комісії Ємченко Наталя Олександрівна

Секретар комісії Чурілов Андрій Вікторович


З питань промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту та телекомунікацій

Голова комісії Риженков Юрій Олександрович

Заступник голови комісії Панібратченко Володимир Федорович

Секретар комісії Лозовський Сергій Петрович


З питань розвитку малого та середнього бізнесу та створення нових робочих місць

Голова комісії Ткаченко Геннадій Миколайович

Заступник голови комісії Сагалєвіч Віталій Ігоревич

Секретар комісії Дейч Володимир Борисович


З питань соціальної політики та охорони здоров'я

Голова комісії Мальцев Володимир Миколайович

Заступник голови комісії Грачов Ріфат Ахметович

Заступник голови комісії Думанський Юрій Васильович

Секретар комісії Никифоров Юрій Васильович


З питань екології та природних ресурсів

Голова комісії Котов Вадим Віталійович

Заступник голови комісії Ільченко Микола Володимирович

Секретар комісії Назаренко Наталья Вячеславовна


З питань економічної політики, бюджету та фінансів

Голова комісії Агеєва Тетяна Миколаївна

Заступник голови комісії Мішин Антон Олександрович

Секретар комісії Мішук Наталя Сергіївна