Про РадуПостійні комісії
Донецька обласна рада
Документи
Новини

17.06.2024, 08:40

УВАГА!

Інші новини

02.05.2024, 11:20

Засідання ради управління людськими ресурсами при НАДС

30.04.2024, 09:30

Фестиваль Олега Скрипки "Країна Мрій"

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

26.03.2024, 14:15

Уряд ухвалив важливі зміни щодо виплат переселенцям

13.03.2024, 11:35

Про онлайн курс « Декларуйся»

26.02.2024, 15:15

Тренінг на тему: TONE FROM THE TOP: ефективний антикорупційний менеджмент в організації

15.02.2024, 13:40

Саміт міст та регіонів при Раді Європи в місті Монс

Постійні комісії Донецької обласної ради


З питань аграрної політики

Голова комісії Логвінов Олег Миколайович

Секретар комісії Бабак Андрій Олександрович


З питань адміністративно-територіального устрою та регіонального розвитку

Голова комісії Загоруйко Микола Миколайович

Заступник голови комісії Коваленко Роман Олексійович

Секретар комісії Мальцев Сергій Тимофійович


З питань депутатської діяльності, законності та правопорядку

Голова комісії Генсицький Володимир Вікторович

Заступник голови комісії Волобуєва Тетяна Володимирівна

Секретар комісії Клименко Андрій Євгенійович


З питань житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури

Голова комісії Деркач Михайло Васильович

Заступник голови комісії Власов Геннадій Олександрович

Заступник голови комісії Доноха Микола Володимирович

Секретар комісії Храмченко Лариса Федорівна


З питань інвестиційної політики, зовнішньоекономічних зв'язків, інноваційної діяльності

Голова комісії Шевцов Олег Володимирович

Секретар комісії Бондаренко Ігор Віталійович


З питань комунальної власності

Голова комісії Рєпін Григорій Олександрович

Заступник голови комісії Роганов Олександр Петрович

Секретар комісії Масолітін Олександр Миколайович


З питань культури, духовності та підтримки засобів інформації

Голова комісії Філь Римма Едуардівна

Заступник голови комісії Лащенко Ігор Миколайович

Секретар комісії Болоболін Сергій Петрович


З питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту

Голова комісії Бубка Василь Назарович

Секретар комісії Пащенко Юрій Сергійович


З питань науки і освіти

Голова комісії Поважний Олександр Станіславович

Заступник голови комісії Ємченко Наталя Олександрівна

Секретар комісії Чурілов Андрій Вікторович


З питань промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту та телекомунікацій

Голова комісії Риженков Юрій Олександрович

Заступник голови комісії Панібратченко Володимир Федорович

Секретар комісії Лозовський Сергій Петрович


З питань розвитку малого та середнього бізнесу та створення нових робочих місць

Голова комісії Ткаченко Геннадій Миколайович

Заступник голови комісії Сагалєвіч Віталій Ігоревич

Секретар комісії Дейч Володимир Борисович


З питань соціальної політики та охорони здоров'я

Голова комісії Мальцев Володимир Миколайович

Заступник голови комісії Грачов Ріфат Ахметович

Заступник голови комісії Думанський Юрій Васильович

Секретар комісії Никифоров Юрій Васильович


З питань екології та природних ресурсів

Голова комісії Котов Вадим Віталійович

Заступник голови комісії Ільченко Микола Володимирович

Секретар комісії Назаренко Наталья Вячеславовна


З питань економічної політики, бюджету та фінансів

Голова комісії Агеєва Тетяна Миколаївна

Заступник голови комісії Мішин Антон Олександрович

Секретар комісії Мішук Наталя Сергіївна