Про РадуДепутатиПошук депутатаФіль Римма Едуардівна
Донецкий областной совет
Документи
Новини

06.09.2019, 23:15

Сесія Маріупольської міської ради

Інші новини

05.09.2019, 09:05

СПІВЧУТТЯ

04.09.2019, 18:30

Інвестиційний паспорт ОТГ як інструмент залучення інвестицій в розвиток громади

Депутат Донецької обласної ради

6 скликання (вибори 31.10.2010)

Філь Римма Едуардівна

(коротка біографічна довідка)

Дата народження: 25 квітня 1971 року

Місце народження:

Дата обрання: 31 жовтня 2010 року

Вибраний: За партійним списком ( )

Освіта: Вища

Спеціальність:

Місце роботи: Начальник управління інформаційної політики та у справах преси облдержадміністрації


Голова комісії з питань культури, духовності та підтримки засобів інформації

Депутат

  • c 31.10.2010 по теперішній момент - 6 скликання

 

Робота в комісіях

  • c 23.11.2010 по теперішній момент - Голова комісії з питань культури, духовності та підтримки засобів інформації (6 скликання)
Website Security Test