Прес-центрНовиниУрочисті заходи, приурочені до Дня вшанування...
Новини

20.06.2018, 14:55

Відбулася одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад області на тему: «Секторальні реформи як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика»

Інші новини

18.06.2018, 11:05

Звіт про діяльність УАРОР за січень-травень 2018 року

17.06.2018, 10:45

Вітаємо з Днем медичного працівника!

11.06.2018, 09:25

"Донецька область у подіях та особах": 95 років Покровському району

06.06.2018, 09:25

З Днем журналіста!

Урочисті заходи, приурочені до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

16 лютого 2018 року, 10:00

У містах Донецької області пройшли урочисті заходи, приурочені до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У Маріуполі в заплаві річки Кальчик біля пам'ятного знака воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг-реквієм. Вшанувати пам'ять загиблих прийшли перші керівники міста, депутати, ветерани, військовослужбовці, рідні та близькі воїнів. Після виступу гостей пролунав триразовий залп Почесної варти. Учасники мітингу вшанували пам'ять загиблих маріупольців в ході бойових дій хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятного знаку.

У Слов'янську депутати і керівництво міської ради провідали сім'ї загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Депутати вручили продуктові набори, поспілкувалися, поцікавилися проблемами, які вимагають рішення.

У Бахмуті біля пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг. Після хвилини мовчання за загиблими делегації підприємств та установ міста поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам. В кінці мітингу відбулося спілкування міського голови з міською радою ветеранів, сім'ями загиблих в Афганістані та воїнами-інтернаціоналістами.

У Краматорську на урочистому заході згадали всіх, хто поклав своє життя за мир в далеких країнах, і подякували тим, кому вдалося вижити в страшному пеклі війни.

В Лимані відбувся мітинг «Тюльпаном чорним пам'ять проросте» та покладання квітів, квіткових композицій до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам в мікрорайоні "Південний". У заході брали участь воїни-інтернаціоналісти, студенти професійно-технічного училища, медичного коледжу, учні ЗОШ № 4 та міського ліцею, трудові колективи установ, організацій міста, громадськість, ЗМІ.

Мітинг-реквієм в Дружківці об'єднав представників міської влади, родичів загиблих в Афганістані дружковчан і небайдужих жителів міста. Людно було і на мітингах в Костянтинівці та Торецькому. Всіх загиблих вшанували поіменно, запалили свічки і поклали квіти до підніжжя пам'ятників.

У Добропіллі відбувся святковий концерт в приміщенні міської ради, який зібрав повний зал людей. Насичена концертна програма була підготовлена ​​силами вихованців та викладачів Центру культури і дозвілля міста Добропілля. Основним побажанням керівництва міськради для присутніх стало мирне небо над головою як одна з найбільших цінностей в житті.

Прес-служба