Прес-центрНовиниДепутати Донецької обласної ради прийняли уча...
Новини

16.08.2018, 14:30

Великоновоселківська районна рада проводить конкурс на посаду заступника керуючого справами

Інші новини

16.08.2018, 13:45

Депутати Донецької обласної ради звернулися до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з пропозиціями законодавчого врегулювання проблемних питань щодо пільгового проїзду окремих категорій громадян

12.08.2018, 10:30

Вітаємо з Днем будівельника!

07.08.2018, 09:20

"Донецька область у подіях та особах": У Дружківці реалізуються два масштабних проекти

02.08.2018, 13:50

Оприлюднено Програму всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування, що організовує Українська асоціація районних та обласних рад 11-14 вересня у Затоці

Депутати Донецької обласної ради прийняли участь в мітингу-реквіємі в Бахмуті

12 січня 2018 року, 12:20

Депутати Донецької обласної ради Ордаш Дадашов і Сергій Мальцев взяли участь в мітингу-реквіємі, який щорічно проводиться в м.Бахмуті в пам'ять про трагедію, що сталася тут у 1942 році.

 3.jpg

Тоді за два січневих дні гітлерівці замурували в камері алебастрової виробки більше 3 тисяч людей похилого віку, жінок і дітей. Більшість з них були євреями і циганами.

 Зараз це траурне місце стало частиною території заводу шампанських вин. І щороку 11 січня жителі міста, представники міської влади, громадських організацій, навчальних закладів приходять сюди, щоб віддати данину пам'яті жорстоко вбитим людям.

У мітингу, який пройшов в цьому році, взяли участь ветерани війни та праці, міський голова Бахмута Олексій Рева, депутати Бахмутського міської ради, учні навчальних закладів міста, а також керівник Бахмутського відділення Донецького обласного благодійного фонду «Хесед Цдака» Хаїм Дубров.

 1.jpg

 Після офіційних виступів, під скорботну музику у виконанні ансамблю скрипалів, були покладені до «стіні плачу» квіти і запалені поминальні свічки. Вже багато років минуло з дня відкриття цього меморіалу. І всі ці роки по стіні стікають краплі грунтових вод, ніби сльози тих, хто вмирав страшною смертю в замурованою камері. І як нагадування нині сущим про страшні дні фашистської окупації.

Прес-служба