Прес-центрНовиниБлагодійність: депутати Донецької обласної ра...
Новини

19.07.2018, 16:10

Відбулася сесія Лиманської ОТГ

Інші новини

16.07.2018, 09:05

"Донецька область у подіях та особах": Свята Слов'янщини

15.07.2018, 11:20

Вітаємо з Днем металурга!

02.07.2018, 09:45

Графік сесій міських, районних рад і рад ОТГ Донецької області на липень 2018 року

27.06.2018, 16:55

Вітаємо з Днем Конституції України!

Благодійність: депутати Донецької обласної ради надали допомогу нужденним дітям

21 грудня 2017 року, 13:10

У депутатів Донецької обласної ради є добра традиція - відзначати день святого Миколая актами благодійності, допомоги нужденним діткам, врученням подарунків.

Депутати Донецької обласної ради Сергій Мальцев, Роман Коваленко і Ордаш Дадашов в День Святого Миколая приїхали в гості до вихованців дитячого садка № 24 м.Бахмута для дітей з особливими педагогічними потребами.

11.jpg

Педагоги, діти та їхні батьки підготували до зустрічі гостей чудову виставу під назвою «Інтернет-подорож зі святим Миколаєм». Хлопці в ошатних костюмах старанно і щиро виконували танці і пісні, педагоги забезпечували віртуальний супровід свята.

По закінченні вистави депутати вручили дітям подарунки. Вони тепло привітали діток та їхніх батьків зі святом св. Миколи, наступаючим Новим роком і Різдвом. Подякували вихователям за таке чуйне ставлення до обділених долею дітей, за добрі серця, які вони розкривають їм назустріч. Побажали миру в країні, в родинах, щастя і більше добрих і щирих людей на життєвому шляху.

В цей же день депутати зустрілися з вихованцями Центру технічної творчості - членами Бахмутської міської команди зі спортивної радіопеленгації і спортивного орієнтування.

13.jpg

Напередодні члени команди прийняли участь в змаганнях і показали відмінні результати.

Депутати обласної ради Сергій Мальцев і Ордаш Дадашов завжди підтримували спортсменів Бахмута, в тому числі надавали спонсорську допомогу команді спортивного орієнтування. Вони з радістю привітали дітей зі спортивними успіхами і святом св. Миколи. Відзначили їх спортивні досягнення. Побажали спортивних успіхів і в майбутньому, вирости небайдужими до проблем інших людей і завжди готовими прийти на допомогу тим, хто її потребує.

Кожен учасник зустрічі отримав з рук депутатів Донецької обласної ради подарунок.

Прес-служба