Прес-центрНовиниВідбулася чергова сесія Дружківської міської ...
Новини

15.07.2018, 11:20

Поздравляем с Днем металлурга!

Інші новини

02.07.2018, 09:45

Графік сесій міських, районних рад і рад ОТГ Донецької області на липень 2018 року

27.06.2018, 16:55

Вітаємо з Днем Конституції України!

26.06.2018, 09:30

Відбувся Всеукраїнський форум старост об’єднаних територіальних громад: «Становлення інституту старост в Україні: перші кроки»

25.06.2018, 12:20

Соціально-економічне становище Донецької області у січні–травні 2018 року

Відбулася чергова сесія Дружківської міської ради

07 грудня 2017 року, 12:25

7 грудня, в День місцевого самоврядування, відбулася чергова сесія Дружківської міської ради 7 скликання. Вів засідання міський голова Валерій Гнатенко.

Перед початком роботи сесії В. Гнатенко привітав присутніх депутатів міської ради та голів місцевих рад зі святом.

У роботі сесії взяли участь: депутат обласної ради Віктор Анненков, посадові особи структурних підрозділів міської ради, представники правоохоронних органів, селищні голови, керівники установ, підприємств, організацій, голови територіальних комітетів мікрорайонів міста, представники громадських організацій та ЗМІ.

Депутати розглянули 56 питань порядку денного.

11.jpg

На сесії заслухали хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в місті Дружківка на 2017-2021 роки. Розвиток фізичної культури і спорту в місті є одним з важливих напрямків в роботі міської ради. Головна увага приділяється фізкультурно-оздоровчій та спортивно-масовій роботі, розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту, забезпеченню умов для розвитку фізичної культури і спорту. Спортивна та фізкультурно-оздоровча робота в місті проводиться в дитячо-юнацькій спортивній школі Дружківської міської ради, дитячо-юнацькій спортивній школі ХК «Донбас», школі вищої спортивної майстерності та спортивній дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву Донецької облдержадміністрації, в Палаці спорту і стадіоні «Машинобудівник», Палаці спорту «Здоров'я» ПАТ«Грета», критому спортивному спорудженні зі штучним льодовим покриттям «Альтаїр», приватних спортивно-оздоровчих клубах, спортивних спорудах і майданчиках.

Депутати заслухали та затвердили звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року. За підсумками 9 місяців року в дохід місцевого бюджету по загальному фонду надійшло 431,8 млн. грн. податків, зборів, інших обов'язкових платежів і трансфертів з Державного бюджету, що склало 98,9% до плану. По видатках, без урахування субвенції на соціальний захист населення з держбюджету, за 9 місяців 2017 року бюджет м. Дружківка виконаний в розмірі 173,2 млн. грн.

22.jpg

Також депутати розглянули земельні, комунальні та інші питання.

Пленарне засідання сесії міської ради продовжили урочистості та привітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Міський голова подякував депутатам міської ради, працівникам виконавчого комітету, керівникам підприємств і установ, органам самоорганізації населення, громадським активістам, які постійно дбають про добробут рідного міста, і вручив нагороди. Нагрудним знаком «Кращий працівник промисловості м. Дружківки» нагороджений депутат обласної ради Віктор Анненков.

Прес-служба