Прес-центрНовиниУ Донецьку пройшов завершальний концерт 5-ої ...
Новини

14.11.2018, 16:00

Відбулася сесія Волноваської районної ради

Інші новини

09.11.2018, 09:25

День української писемності та мови

07.11.2018, 13:50

30 листопада відбудеться засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад

05.11.2018, 13:15

ЦВК скасувала вибори в двох ОТГ

05.11.2018, 10:35

"Молодіжна ініціатива": Мирноград

У Донецьку пройшов завершальний концерт 5-ої Бахівської Академії

29 листопада 2013 року, 09:05

28 листопада в Донецькому національному театрі опери і балету імені А.Солов’яненка пройшов завершальний концерт 5-ої Бахівської Академії.

 

Заступник голови Донецької обласної ради Олександр Кравцов привітав учасників і організаторів заходу від імені депутатів Донецької обласної ради.

 2.jpg

"Проведення Академії вже стало доброю традицією для Донбасу. Цей захід став культурною подією найвищого рівня, яка  що об'єднала навколо себе шанувальників творчості великого німецького композитора Йоганна Себастьяна Баха, шедеврів світової класичної музики. Проведення Бахівської Академії стало можливим завдяки сприянню Генерального консульства Республіки Німеччини, яке сприяло зародженню цієї культурної традиції в Донецьку. Сьогодні усіх нас об'єднала любов до прекрасного, музиці, творчості Й.С. Баха. У рамках Академії пройшли концерти в Донецьку, Луганську, Артемівську прозвучали найбільш значимі витвори світового музичного мистецтва", - сказав Олександр Кравцов на заході.

3.jpg 

Починаючи з 2004 р. Бахівські Академії проводяться в Україні на базі Донецької державної академії ім. С.С. Прокоф’ єева за сприяння Донецької облдержадміністрації, обласної ради, Донецького обласного відділення Національного всеукраїнського музичного об'єднання.

 

Цього року Академія проходить за ініціативою Генерального консульства Німеччини в Донецьку.

 

У рамках 5-ої Бахівської Академії пройшли концерти в Луганську, Артемівську і Донецьку.

 

Для довідки:

 

ПРОГРАМА П'ЯТОЇ БАХІВСЬКОЇ АКАДЕМІЇ

 

Кантати ВWV 10, ВWV 147 та Магніфікат D-dur, ВWV 243 створені Й. С. Бахом на початку 20-х років XVIII ст. і поєднані між собою Різдвяною тематикою. Вони втілюють євангельський сюжет, пов'язаний з відвідуванням Святою Дівою Марією Святої Єлисавети. Цим обумовлений святковий настрій благовісництва, світлої надії на довгоочікуване Різдво Христове, духовне піднесення та оновлення. Сповнений материнської любові та ніжності образ Пресвятої Діви Марії змальований композитором з особливою теплотою, людяністю та любов'ю Звідси - лірична щирість та мелодійне багатство окремих сольних та ансамблевих номерів, величність, радісність та урочистість хорового й оркестрового звучання.

Прес-служба