Пресс-центрНовостиДосвід роботи старости Привільського старости...
Новости

18.10.2018, 16:05

Відбулася сесія Лиманської об’єднаної територіальної громади

Другие новости

18.10.2018, 09:25

"Молодіжна ініціатива": Бахмут

11.10.2018, 10:25

Депутат обласної ради Микола Токарський в режимі "прямої лінії" відповів на питання виборців

10.10.2018, 13:25

Великоновоселківська районна рада проводить конкурс на посаду головного спеціаліста по роботі із зверненнями громадян відділу правового забезпечення і роботи із зверненнями громадян

09.10.2018, 09:35

СПІВЧУТТЯ

Досвід роботи старости Привільського старостинського округу Черкаської об’єднаної територіальної громади

25 мая 2018 года, 13:55

Черкаська об’єднана територіальна громада Слов’янського району Донецької області була створена однією з перших в Україні, у липні 2015 року. До її складу увійшли Олександрівська, Прелесна та Привільська сільські ради, де було сформовано старостинські округи.

Навесні 2016 року на виборах старости Привільського  старостинського округа  перемогу одержала мешканка с. Привілля, шкільний психолог Тетяна Колісник.

.jpg

Чисельність населення старостинського округу складає 1095 осіб. На території села функціонують два освітні заклади, будинок культури, фельдшерсько-акушерський пункт. Економічну складову території становлять фермерські господарства, плодово-ягідні плантації, станція Бантишеве Донецької залізниці, піщаний кар’єр Дружківського рудоуправління, філія приватного підприємства «Меридіан» (олійниця).

Тетяна Колісник очолила Привільський старостинський округ, маючи активну життєву позицію та патріотичний настрій. Пріоритетами своєї діяльності Тетяна Колісник визначила честь, совість, професіоналізм та цілеспрямованість. Односельчани підтримали нового старосту своєю довірою.

Як більша частина сіл Донецької області, село Привілля мало багато проблем, від яких жителі громади потерпали не один рік. Завдяки ініціативі старости та підтримці громади в селі за 2 роки було відремонтовано частину доріг, на кожній вулиці встановлено вказівники, проведено освітлення вулиць, відремонтовано 2 пам’ятники, упорядковано територію сільського кладовища та інше. 

Тетяна Колісник піклується про гармонійний розвиток підростаючого покоління. Так, завдяки сумісним силам громадян села було придбано 2 дитячих ігрових майданчики, встановлено спортивний майданчик із силовими тренажерами. Не залишилась без уваги і сільська ЗОШ, де було відкрито новий комп’ютерний клас.

33.jpg

Староста приділяє багато уваги соціально незахищеним верствам населення, людям похилого віку. Вона особисто вітає з ювілейними датами, з днями народження, а також надає допомогу багатодітним родинам та родинам, які опинились в складних життєвих обставинах. Співпрацює з благодійними фондами та сприяє отриманню громадянами матеріальної допомоги.

Розуміючи, що для більш ефективного вирішення численних проблем села та розвитку своєї громади доцільним було б об’єднати зусилля ініціативних жителів, Тетяна Колісник ініціювала створення громадської організації «Спілка активних громадян Привілля». Спочатку до громадської організації входило 10 осіб, але згодом приєднувались небайдужі громадяни, і на теперішній час членів громадської організації вже 49. Сумісними зусиллями вдалось реалізувати 4 проекти: було оновлено шкільну їдальню, модернізовано шкільну огорожу, створено вільний простір для жінок с. Привілля, де вони можуть отримати підтримку у будь-якій ситуації, знаходити самореалізацію тощо. Наразі триває реалізація вже нового проекту «Інтелектуальні камери – запорука безпеки жителів Черкаської громади». Цей проект передбачає встановлення сучасних камер спостереження в людних місцях задля забезпечення громадського порядку.

11.jpg

Тетяна Колісник приймає участь у багатьох тренінгах не тільки на території громади, а й за її межами. Так, на початку 2017 року взяла участь у річному навчальному циклі з розробки стратегії розвитку територіальних громад. На сьогоднішній день є членом робочої групи з розробки проекту стратегії розвитку Черкаської об’єднаної територіальної громади.

Вона, як спеціаліст своєї справи, прагне постійного підвищення досвіду, адже знає що: «Без інтересів немає мети, без мети немає діяльності, без діяльності немає життя».

 

 

 

 

Інформацію надано старостою

Привільського старостинського округу

 

25.05.2018 року

Пресс-служба