Пресс-центрНовостиНовини міських та районних рад...
Новости

22.06.2018, 09:35

Депутат Донецької обласної ради, член постійної комісії з питань екології та природних ресурсів Сергій Третьяков провів «пряму телефонну лінію» з жителями Маріуполя

Другие новости

20.06.2018, 14:55

Відбулася одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад області на тему: «Секторальні реформи як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика»

18.06.2018, 11:05

Звіт про діяльність УАРОР за січень-травень 2018 року

17.06.2018, 10:45

Поздравляем с Днем медицинского работника!

11.06.2018, 09:25

"Донецька область у подіях та особах": 95 років Покровському району

Новини міських та районних рад

13 ноября 2017 года, 09:20

ЛИМАНСЬКА МІСЬКА РАДА

9 листопада в м. Сєвєродонецьк відбулася зустріч зі спільною делегацією Представництва Європейського Союзу та ПРООН в Україні.

За словами керівника Програм співробітництва Представництва ПРООН в Україні Беренда де Гроота, у наступному році ЄС планує виділити 50 млн євро для Донецької та Луганської областей. Їх спрямують передусім на програми з децентралізації, підтримку малого підприємництва, зміцнення безпекової складової громад, тощо.

Представники Лиманської громади розповіли про багаторічний позитивний досвід співпраці з представництвом ЄС та ПРООН в Україні. Насамперед,  про роботу робочої групи з безпеки, яка працює в вирішенні питань, пов’язаних з громадською безпекою та доступом до правосуддя; налагодження партнерства і координації між органами виконавчої влади, поліції та громадськими організаціями; а також розповіли про хід реалізації гранту з громадської безпеки в Дробишевській ЗОШ, в результаті якого будуть встановлені камери відео спостереження та освітлення території школи на сонячних батареях.


МАРІУПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Представники муніципалітету Маріуполя презентували в Києві свої форми співпраці з громадськістю.

У Києві пройшла Національна конференція «Демократія в дії», в ході якої розглядалися проекти «Громадянське лобіювання», розроблені випускниками «Академія громадянства 2017».

Даний форум був організований Міжнародним республіканським інститутом IRI. У ньому взяли участь, як представники органів місцевого самоврядування, так і політичних партій і громадських організацій.

На конференції працювали начальник управління «Секретаріат ради» Маріупольської міської ради Юлія Стамбулжі і депутат Маріупольської міськради Кирило Папакіца.

Тему «Залучення до громадської діяльності і змін на місцях» презентувала Юлія Стамбулжі. Варто відзначити, що після її виступу в залі розгорнулася дискусія. Учасники форуму почали активний діалог, обговорюючи зі спікером актуальні питання розвитку міста. «Ми розповіли про роботу місцевого самоврядування в Маріуполі, відкритості міського сайту і інші нововведення, які відбуваються в місті», - говорить Юлія Стамбулжі.

До слова, муніципалітет Маріуполя кілька років співпрацює з даними інститутом. І протягом останніх двох років в місті IRI проводить тренінги та семінари, де беруть участь представники муніципалітету, комітетів самоорганізації, молодіжних організацій та громадські працівники.


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

09 листопада представники делегації Євросоюзу Майкл Чемберлен та Фредерик Тассин, а також представники програми ООН, Женева Сара Белл та програми ООН Україна Сандра Ковало, Євген Зеленко та Юлія Самусь відвідали Дружківку як одне з успішніших міст України в питаннях організації надання адміністративних послуг.

Заступник міського голови Олег Поляков зустрічав почесних гостей біля міського Центру надання адміністративних послуг, в якому ПРООН за фінансової підтримки Європейського Союзу здійснила проект по оснащенню для його повноцінного функціонування.

Гості високо оцінили інноваційний підхід в організації надання адміністративних послуг дружківчанам за принципом «єдиного вікна».

У ході зустрічі заступник міського голови Олег Поляков розповів високопосадовцям про вже набуті досягнення та перспективи розвитку. Він зазначив, що забезпечення надання населенню якісних адміністративних послуг та наближення цих послуг до людей є важливим питанням, тому надання всебічної підтримки, розвиток і покращення роботи Центру є нині пріоритетним завданням місцевої влади. Також заступник міського голови висловив подяку іноземним гостям за фінансову підтримку. Гості цікавився нововведеннями, які застосовуються в роботі центру, кадровим та матеріально-технічним забезпеченням, кількістю відвідувачів та якістю надання послуг. Особливе враження на експертів справили принципи дружківського Центру надання адміністративних послуг щодо повної орієнтації на клієнта, забезпечення максимальної кількості послуг за однією адресою та універсальності щодо прийому документів кожним адміністратором для отримання будь-якої послуги.Прес-служба