Пресс-центрНовостиДо уваги органів місцевого самоврядування Дон...
Новости

20.06.2018, 14:55

Відбулася одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад області на тему: «Секторальні реформи як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика»

Другие новости

18.06.2018, 11:05

Звіт про діяльність УАРОР за січень-травень 2018 року

17.06.2018, 10:45

Поздравляем с Днем медицинского работника!

11.06.2018, 09:25

"Донецька область у подіях та особах": 95 років Покровському району

06.06.2018, 09:25

С Днем журналиста!

До уваги органів місцевого самоврядування Донецької області!

05 октября 2017 года, 16:10

На платформі Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку, що є структурною частиною Української асоціації районних та обласних рад, розпочалося безкоштовне он-лайн навчання на тему «Застосування програмно-цільового методу на рівні місцевих бюджетів».

Курс розроблений для базового та субрегіонального рівня органів місцевого самоврядування, а також для райдержадміністрацій.

Його мета – дати знання про принципи та прийоми нових правил бюджетної політики, задля якісного впровадження їх на практиці. Він акцентує увагу на подолані розповсюджених труднощів при застосуванні зазначеного методу. Зокрема він навчить правильно використовувати законодавство України у цій сфері, управляти фінансами, складати паспорти бюджетних програм.

Навчання складені на основі аналізу свіжих потреб та проблем, з якими безпосередньо зіштовхнулись місцеві представництва та райдержадміністрації при впроваджені програмно-цільового методу. Також, серед переваг, виділяється інтерактивна форма спілкування, коли тренери в онлайн режимі зможуть дати відповіді учасникам курсу, а ті, у свою чергу, спілкуватися між собою.

Курс розроблений провідними фахівцями у галузі фінансів та бюджетів за підтримки Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO. 

Ознайомитись з деталями та зареєструватись для навчання можна за посиланням: http://uaror.org.ua/?p=15648

 

Пресс-служба