Пресс-центрНовостиНовини районних і міських рад...
Новости

20.06.2018, 14:55

Відбулася одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад області на тему: «Секторальні реформи як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика»

Другие новости

18.06.2018, 11:05

Звіт про діяльність УАРОР за січень-травень 2018 року

17.06.2018, 10:45

Поздравляем с Днем медицинского работника!

11.06.2018, 09:25

"Донецька область у подіях та особах": 95 років Покровському району

06.06.2018, 09:25

С Днем журналиста!

Новини районних і міських рад

14 июня 2017 года, 11:35

ВУГЛЕДАР

Відбулися Громадські слухання, на яких мешканці Вугледара обговорили ініціативу Вугледарського міського голови щодо добровільного об’єднання територіальних громад.  

Оголошуючи ініціативу Андрій Сілич, зокрема зауважив: «…процеси децентралізації і реформування місцевого самоврядування є загальнодержавними… Місто Вугледар, як місто обласного значення, визначено адміністративним центром майбутньої спроможної Вугледарської об’єднаної територіальної громади». Також міський голова звернув увагу на те, що до складу майбутньої об’єднаної громади віднесені громади трьох різних адміністративно - територіальних одиниць: місто Вугледар – місто обласного значення, сільські громади відразу двох районів - Мар’їнського і Волноваського. Це безумовно додає складнощів, але будувати майбутню громаду треба всім разом.

Головуючий слухань секретар міської ради Іваницький В.В. пояснив алгоритм процесу об’єднання, який визначений Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», зазначивши, що ініціювання є тільки першим кроком.

Учасники слухань мали змогу отримати відповіді на питання та висловити пропозиції щодо обговорюваної теми. Підсумкова резолюція щодо схвалення ініціативи міського голови була підтримана практично всіма учасниками обговорення. За підсумками громадського обговорення питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад буде винесено на найближчу сесію Вугледарської міської ради.

 

МАРІУПОЛЬ

У Маріуполь прибула делегація ЮНІСЕФ на чолі з керівником Дитячого фонду в Україні Джованною Барберіс разом із заступником консула Генерального Консульства Федеративної Республіки Німеччина Пітером Шмаль, президентом представництва всесвітньої організації ADRA в Україні Анатолієм Бегасом та  міським головою Вадимом Бойченко провели спільну прес-конференцію. Вони обсудили вирішення основних проблем міста, пов’язаних з водопостачанням та психологічною підтримкою сімей, постраждалих від конфлікту, та подальшу співпрацю.  

Вадим Бойченко розповів гостям міста про те, яке було становище у Маріуполі ще рік тому та як вдалося за їхньої підтримки змінити Маріуполь: «В нас багато переселенців, але ми їх не виділяємо – це наші нові маріупольці. Для їх соціалізації у місті ми об’єднали наші зусилля. Їм надали юридичну та соціальну допомогу. Багато у чому це стало можливо завдяки відкриттю Центрів підтримки сім’ї».

Також міський голова згадав, які проблеми у Маріуполя були з водопостачанням та постійними поривами водоводу. Він зазначив, що в цьому році замінять 45 км водовода, що є рекордним показником для міста, та відмітив важливість реалізації проекту «Соціальна вода». «Все це було би неможливо, як би не підтримка наших закордонних партнерів. Дякую вам, що у саму важку хвилину ви побачили проблеми міста та допомогли їх вирішити у короткий проміжок часу», - підкреслив Вадим Бойченко.

Члени делегації у свою чергу зазичили, що ряд спільних проектів unicef та GIZ завершуються у червні поточного року. Вони реалізовані на високому рівні та діятимуть у місті й надалі, але за підтримки міської влади. Також ці міжнародні організації продовжать співпрацю з Маріуполем у рамках реалізації нової чотирьохрічної програми щодо забезпечення безперервної розбудови спроможності, налагодження та надання основних послуг  для належного функціонування й обслуговування системи водопостачання.  

 

КРАМАТОРСЬК

Під час робочої апаратної наради керівники структурних підрозділів та управлінь Краматорської міської ради доповіли міському голові Андрію Панкову про перебіг поточних та капітальних ремонтів.

Разом з тим, як у місті будують нову дорогу, активно ремонтують проїжджу частину одразу на кількох вулицях, днями підрядні організації розпочинають капітальний ремонт тротуарів. Першою буде вулиця Двірцева. "Під час ремонту тротуарів обов’язково зверніть увагу на облаштування елементів доступності», - звернувся міський голова до начальника відділу комунального господарства Олександра Кузнєцова. – «Щодо ремонту дорожнього покриття на Привокзальній площі – проконтролюйте облаштування зливної каналізації».

КП «СЄЗ», у свою чергу, розпочало капітальні ремонти житлового фонду. Наразі у 8 багатоповерхових будинках тривають, в залежності від потреби, ремонти покрівлі, систем водопостачання та опалення. Ще 13 об’єктів на черзі. Крім того, у 9 будинках в рамках програми термомодернізації незабаром розпочнеться замінна віконних блоків у під’їздах.

 

НІКОЛЬСКИЙ РАЙОН

З 2011 року в Нікольському територіальному центрі надання соціальних послуг було введено нову соціально- педагогічну послугу «Університет третього віку» для людей передпенсійного віку та тих, хто вже пішов на заслужений відпочинок.

Програма навчання завжди різноманітна і цікава - з лекціями, практичними заняттями, відвідинами екскурсій, творчих зустрічей та концертів. Такі зустрічі дозволяють з користю проводити вільний час, дають можливість обмінюватися думками, обговорювати актуальні питання, ділитися своїми знаннями, розширювати коло спілкування та інтересів людей «третього віку», а так само допомагають розібратися в тому, що сьогодні відбувається в нашому стрімкому житті. Пенсіонери усвідомлюють себе потрібними, затребуваними і активними членами суспільства.

Закінчився шостий навчальний рік на факультетах «Основи здорового способу життя» та «Література і історія». Найактивніші слухачі Університету отримали сертифікати про його закінчення. В урочистій обстановці пройшла зустріч ветеранів, де їм були вручені ці документи. Збори відкрила директор територіального центру Л.В.Чумаченко. Вона привітала всіх слухачів із закінченням шостого курсу, побажавши всім миру, міцного здоров'я, бадьорості духу, оптимізму і впевненості у своїх силах.

Усі присутні з теплотою відгукувалися про проведені заняття на факультетах «Основи здорового способу життя» та «Література і історія».Прес-служба