Пресс-центрНовостиНовини районних і міських рад...
Новости

20.06.2018, 14:55

Відбулася одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад області на тему: «Секторальні реформи як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика»

Другие новости

18.06.2018, 11:05

Звіт про діяльність УАРОР за січень-травень 2018 року

17.06.2018, 10:45

Поздравляем с Днем медицинского работника!

11.06.2018, 09:25

"Донецька область у подіях та особах": 95 років Покровському району

06.06.2018, 09:25

С Днем журналиста!

Новини районних і міських рад

23 мая 2017 года, 13:40

НОВОГРОДІВКА

19 травня 2017 року в залі засідань міської ради відбулось засідання громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради.

На порядку денному були розглянуті питання щодо добровільного об’єднання в  територіальну громаду з центром в м.Новогродівка, про результати проведення конкурсу міні-проектів місцевого розвитку в м.Новогродівка у 2017 році, про зміну тарифів на послуги водопостачання та водовідведення. 

Громадською радою було прийнято рішення про проведення в м.Новогродівка громадського обговорення  та затверджено текст звернення до голови Донецької обласної державної адміністрації Жебрівського П.І. з проханням посприяти у проведенні незалежного аудиту (громадської експертизи) та дати оцінку роботи Новогродівської дільниці КП «Компанія «Вода Донбасу», яка мешканцями міста Новогродівка була визнана незадовільною. І поки не проведена така перевірка тарифи на водопостачання та водовідведення не підвищувати.


МАРІУПОЛЬ

Під час зустрічі з президентом французької компанії «Beten International» Жаном Рош міський голова Вадим Бойченко розповів, що проведена велика робота за підтримки французького уряду і особистій участі посла Ізабель Дюмон. Завдяки чому була представлена можливість презентувати Маріуполь на зустрічі з великим бізнесом Франції.

 «Під час презентації було представлено ряд ключових проектів, які ми знаємо, як реалізувати, але фінансового ресурсу у Маріуполя на це недостатньо», – зазначив Вадим Бойченко. Таких проектів дев’ять, серед них спрямовані на вирішення проблем водопостачання Маріуполя, комплексний проект управління твердими побутовими відходами, освітлення міста, впровадження енергозберігаючих технологій.

 Було підписано двосторонню угоду про співпрацю, в рамках якої передбачено візит представників міськради до французьких компаній, які успішно вирішують проблеми управління твердими побутовими відходами. ​


БАХМУТ

19 травня 2017 року у Бахмутському центрі культури та дозвілля імені Є.Мартинова відбувся обласний урочистий захід з нагоди п'ятирічного ювілею первинної медико-санітарної допомоги.

На святкування свого першого ювілею первинної медико-санітарної допомоги зібралися представники закладів з 14 міст і 12 районів Донецької області, до яких з привітаннями звернувся Бахмутський міський голова Олексій Рева.

«Дуже символічно, що ваше свято збіглося з Днем сімейного лікаря», - відзначив Олексій Рева.

«Я хочу висловити слова глибокої вдячності всім присутнім в залі за ваш професіоналізм, працьовитість, відповідальність, гуманність, доброту, честь і побажати вам здоров'я, щастя, поваги оточуючих та благополуччя », - звернувся до медиків міський голова Бахмута.

Наприкінці урочистого заходу творчі колективи міста подарували усім присутнім концерт.


Прес-служба