Пресс-центрНовостиНовини районних і міських рад...
Новости

24.06.2018, 10:55

З Днем молоді!

Другие новости

22.06.2018, 09:35

Депутат Донецької обласної ради, член постійної комісії з питань екології та природних ресурсів Сергій Третьяков провів «пряму телефонну лінію» з жителями Маріуполя

20.06.2018, 14:55

Відбулася одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад області на тему: «Секторальні реформи як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика»

18.06.2018, 11:05

Звіт про діяльність УАРОР за січень-травень 2018 року

17.06.2018, 10:45

Поздравляем с Днем медицинского работника!

Новини районних і міських рад

19 апреля 2017 года, 09:35

Семінар-тренінг «Громадські ради: розробка статутів територіальних громад в умовах реформування місцевого самоврядування та впровадження стандартів громадської участі»

З метою створення робочої групи для розробки статутів територіальних громад та ознайомлення із законодавством та іншими нормативно-правовими актами у сфері місцевого самоврядування, які регулюють об'єднання територіальних громад, структурою статутів, українським та європейським досвідом розробки статутів та реалізації її положень на практиці 14 квітня 2017 у приміщенні виконавчого комітету Дружківської міської ради відбувся семінар-тренінг

«Громадські ради: розробка статутів територіальних громад в умовах реформування місцевого самоврядування та впровадження стандартів громадської участі».

У семінарі взяли участь члени Громадської ради  при виконавчому комітеті Дружківської міської ради, представники громадських організацій та структурних підрозділів  Дружківської міської ради.

У ході семінару присутні розглянули правила та принципи , які мають бути закріплені в статуті, щоб він був дієвим інструментом для участі громадськості в місцевому самоврядуванні, розібрали основні  форми безпосередньої участі громадян в управлінні громадою: загальні збори, місцеві ініціативи, громадські слухання, соціальні контракти тощо. 


Бахмутський міський голова зустрівся з координатором проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

18 квітня 2017 року в малому залі адміністративної будівлі Бахмутського міської ради відбулася зустріч міського голови Олексія Реви з координатором проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» в Донецькій і Луганській областях та представниками науково - технічного центру «Біомаса».

У рамках зустрічі учасники обговорили перспективу реалізації проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», завдяки якому компанією ТОВ «Науково - технічний центр «Біомаса»(м.Київ) буде проведено енергетичне сканування генеруючих потужностей і розподільчих мереж ТОВ «Бахмут-Енергія», в результаті чого буде отримано технічний звіт з переліком пріоритетних заходів щодо впровадження енергозберігаючих технологій.

Також цією Компанією буде проведена оцінка технічних, фінансових, юридичних, інституційних, соціально-економічних і екологічних можливостей і надійності Проекту «Реконструкція розподільчих мереж опалення з установкою індивідуальних теплових пунктів у споживачів» представленого підприємством ТОВ «Бахмут-Енергія» для участі в Програмі «Реконструкція і Реновація Комунальної інфраструктури», яка реалізується Німецьким державним банком розвитку KFW.


30 березня — 1 квітня в місті Живець відбувся Міжнародний фестиваль «Калейдоскоп талантів. Весна 2017», у якому взяли участь учні спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

У фестивалі брало участь понад 700 учасників із Білорусі, Польщі, Росії, України й Латвії. Це була прекрасна можливість для дітей і дорослих отримати новий досвід,  завести нові знайомства, показати свою творчість і, звичайно ж, відчути гостинність польської землі. 
Організатором фестивалю є фонд «Ініціатива», який вже кілька років працює над розвитком міжнародного співробітництва в області культури й мистецтва. 

 Керівники колективу були запрошені на прийом до Бургомістра міста. Діти Торецька привезли додому не тільки сувеніри та приємні враження, а й шість призових місць: 3 нагороди «Лауреат І ступеню», 2 нагороди «Лауреат ІІ ступеню» та 1 нагорода «Лауреат ІІІ ступеню».

Після вдалої подорожі до Польщі, 13 квітня в актовій залі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулася презентація проекту «Українська школа: євроінтеграція», під час якої діти презентували культуру країн Європи - Англію, Німеччину, Італію, Литву, Францію та Польщу.

Ця подія наближує місто Торецьк до сучасної української школи з європейськими цінностями. Кожен із нас крок за кроком формує оновлену Донеччину. Лише спільними зусиллями ми маємо нагоду будувати майбутнє української Донеччини.

Пресс-служба