Пресс-центрНовостиНовини районних і міських рад...
Новости

24.06.2018, 10:55

З Днем молоді!

Другие новости

22.06.2018, 09:35

Депутат Донецької обласної ради, член постійної комісії з питань екології та природних ресурсів Сергій Третьяков провів «пряму телефонну лінію» з жителями Маріуполя

20.06.2018, 14:55

Відбулася одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад області на тему: «Секторальні реформи як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика»

18.06.2018, 11:05

Звіт про діяльність УАРОР за січень-травень 2018 року

17.06.2018, 10:45

Поздравляем с Днем медицинского работника!

Новини районних і міських рад

11 апреля 2017 года, 11:00

Відбувся форум місцевого розвитку міста Дружківки

06 квітня у малій залі Дружківської міської ради пройшло перше засідання форуму місцевого розвитку міста Дружківки. Окрім представників програми розвитку ООН  участь у заході взяли члени форуму, до складу якого увійшли представники організацій та установ міста, керівники та спеціалісти управлінь та відділів виконавчого комітету міської ради, голови сільських і селищних рад, представники громадських організацій,депутати міської радита інші представники, які зацікавлені в реалізації проектів місцевого розвитку.

Відкрила форум секретар міської ради Ірина Бучук, яка повідомила, що 01 березня 2017 року рішенням міської ради з метою створення сприятливого середовища для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом самоорганізації та соціальної активності громад, розроблення та впровадження невеликих за обсягом громадських ініціатив на території міста, створений Форум місцевого розвитку міста Дружківки з урахуванням Перспективного плану об’єднання територіальних громад. Склад та Секретаріат Форуму затверджений 31 березня 2017 року розпорядженням міського голови.

Основною метою діяльності форуму секретар міської ради назвала сприяння реалізації проекту ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», інших подібних проектів, створення умов для реалізації принципів сталого розвитку в районі та більш активному залученню усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес-структур до діалогу з органами місцевої влади, вироблення прозорих та ефективних механізмів планування на місцевому рівні та залучення громадян до управління.

Заступник міського голови Олег Поляков презентував учасникам досвід м. Дружківка в реалізації інвестиційних проектів та програм розвитку у 2016 році, завдяки яким вдалося залучити 65 млн. грн. на реалізацію інфраструктурних проектів. Олег Поляков розповів, що за рахунок Державного фонду регіонального розвитку і місцевого бюджету закуплено медичне обладнання для трьох лікарень міста, реалізовано проект «Капітальний ремонт суміжних ділянок автодоріг по вулицях міста Дружківки. Також реалізовано проект «Реконструкція будівлі їдальні під центр надання адміністративних послуг. 

За рахунок НЕФКО реалізований Проект «Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення», в рамках якого встановлено 1531 новий світильник, замінено 57,2 км неізольованого сталевого дроту на СІП, замінені 30 шафів управління з лічильниками диференціального обліку електроенергії, встановлено автоматичну систему управління зовнішнім освітленням і диспетчерський пункт на базі підприємства КП «Міськсвітло».

 Дружківка – місто, відкрите для інвесторів, яке має великі можливості для ведення бізнесу та в якому налагоджені партнерські стосунки між владою, громадськістю, бізнесом для створення позитивного інвестиційного клімату.


Бахмутський міський голова зустрівся з представниками міжнародної організації права розвитку

10 квітня 2017 року представники міжнародної організації права розвитку(IDLO) та UСВІ, в рамках реалізації проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» відвідали Центр надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради.

У лютому 2017 року Бахмутський міська рада стала учасником проекту «Українська ініціатива зміцнення суспільної довіри» (UCBI). В рамках участі в проекті міській раді була запропонована технічна допомога по оптимізації бізнес-процесів, розробці професійних політик і практик управління людськими ресурсами.

Зокрема було проведено аналіз роботи міської ради з надання адміністративних послуг населенню (починаючи від прийому в Центрі адміністративних послуг до обробки та оформлення їх суб'єктами надання - відділами і управліннями міської ради), надано рекомендації щодо оптимізації низки адміністративних послуг , організовано та проведено навчання для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг.

У ході зустрічі представники міжнародної організації права розвитку оцінили результати роботи проекту та обговорили перспективи подальшого співробітництва з Бахмутською міською радою у напряму можливого впровадження електронного документообігу, консультативної допомоги реформування адміністративних послуг та впровадження ефективного менеджменту в усіх галузях діяльності міської ради.


Інформаційний день з питань впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації в Костянтинівському районі

07 квітня за участі керівництва Костянтинівського району та сільських голів відбувся інформаційний день з питань впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації.

На даний захід було запрошено громадськість району, керівників сільськогосподарських підприємств, керівників установ та організацій району,  представників Костянтинівської, Дружківської, Торецької міських рад та Іллінівської територіальної громади.

Начальник відділу з питань впровадження реформ та децентралізації управління з впровадження реформ та децентралізації департаменту  інформаційної та внутрішньої політики Донецької ОДА Ірина Флорова проінформувала учасників наради щодо стану децентралізації в Україні і, зокрема, у Донецькій області.

Також були обговорені наступні питання: законодавче врегулювання процесу об’єднання територіальних громад; здобутки сформованих об’єднаних територіальних громад; нагальні питання для об’єднаних територіальних громад згідно перспективного плану формування територій громад Донецької області.

За результатами наради будуть створені робочі групи, які деталізують алгоритм вирішення проблемних питань.

Пресс-служба