Документы5/5-075 - Про реорганізацію комунальної лікувально-профілактичної установи ...
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про реорганізацію комунальної лікувально-профілактичної установи «Міський психоневрологічний диспансер м. Слов’янська»

21 сентября 2006 года

  З метою раціонального використання бюджетних коштів, покращення якості надання амбулаторної та стаціонарної психіатричної допомоги населенню міст Слов'янська і Святогірська, керуючись ст. 106 Цивільного кодексу України, ст. 59 Господарського кодексу України, ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:


1. Припинити діяльність комунальної лікувально-профілактичної установи «Міський психоневрологічний диспансер м. Слов’янська» шляхом його приєднання до комунальної лікувально-профілактичної установи «Обласна психіатрична лікарня м. Слов’янська».

2. Закріпити майно комунальної лікувально-профілактичної установи «Міський психоневрологічний диспансер м. Слов’янська» на праві оперативного управління за комунальною лікувально-профілактичною установою «Обласна психіатрична лікарня м. Слов’янська».

3. Облдержадміністрації здійснити заходи з реорганізації комунальної лікувально-профілактичної установи «Міський психоневрологічний диспансер м. Слов’янська» у термін до 01.01.2007 року.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я (Напрасніков).

5-й созыв

На данный документ нет ссылающихся документов

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы

Website Security Test