Документы5/28-876 - Про Програму забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки на...
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про Програму забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2010-2013 роки

14 мая 2010 года

З метою комплексного розв’язання проблем захисту населення і територій області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, відповідно до Законів України «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», «Про правові засади цивільного захисту», постанови Кабінету Міністрів України від 25.02.2009 № 156 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту на 2009-2013 роки», керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Інформацію про виконання Програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру на 2006-2009 роки прийняти до відома.

 

2.     Затвердити Програму забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2010-2013 роки (далі – Програма), що додається.

 

3.     Облдержадміністрації щорічно при формуванні обласного бюджету передбачати кошти в межах реальної можливості на фінансування заходів Програми.

 

4.     Рекомендувати міським та районним радам затвердити відповідні місцеві програми з урахуванням техногенно-природних загроз на підпорядкованих територіях та передбачити кошти на їх фінансове забезпечення.

 

5.     Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань екології, землі та природних ресурсів (Загоруйко) та з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Нудьга).

 

6.     Рішення обласної ради від 23.12.2005 № 4/31-747 «Про Програму запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру на 2006-2009 роки» зняти з контролю.

 

 

Голова обласної ради                                                                        А.В. Шишацький

5-й созыв

На данный документ нет ссылающихся документов

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы