Документы5/27-864 - Про реорганізацію міської психоневрологічної лікарні м. Дзержинсь...
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про реорганізацію міської психоневрологічної лікарні м. Дзержинська

15 апреля 2010 года

З метою забезпечення раціонального використання ліжкового фонду психіатричної служби та підвищення якості надання психіатричної допомоги на амбулаторному етапі лікування та ефективності використання бюджетних коштів, передбачених для забезпечення медикаментами пільгової категорії громадян, керуючись наказом  Міністерства охорони здоров'я України від 28.10.2002 № 385 «Про затвердження переліків закладів охорони здоров'я, лікарських, провізорських посад та посад молодших спеціалістів з фармацевтичною освітою у закладах охорони здоров'я», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12.11.2002 за № 892/7180, ст. 59 Господарського кодексу України, ст. ст. 104, 106, 108 Цивільного кодексу України, ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Припинити діяльність міської психоневрологічної лікарні м. Дзержинська шляхом перетворення в комунальний лікувально-профілактичний заклад «Міський психоневрологічний диспансер м. Дзержинська».

2. Встановити, що комунальний лікувально-профілактичний заклад «Міський психоневрологічний диспансер м. Дзержинська» є правонаступником усіх прав та обов’язків міської психоневрологічної лікарні м. Дзержинська.

3. Облдержадміністрації:

3.1. У термін до 30.06.2010 здійснити заходи щодо реорганізації міської психоневрологічної лікарні м. Дзержинська у встановленому законодавством порядку.

3.2. Фінансування комунального лікувально-профілактичного закладу «Міський психоневрологічний диспансер м. Дзержинська» здійснювати у межах обсягу видатків, передбачених на відповідну галузь.

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціальної політики і охорони здоров'я.

 

 

 

Голова обласної ради                                                                               А.В.Шишацький

5-й созыв

На данный документ нет ссылающихся документов

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы