Документы5/19-609 - «Про створення комунального підприємства «Новомихайлівське сільсь...
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Решение областного совета

«Про створення комунального підприємства «Новомихайлівське сільськогосподарське управління»

18 декабря 2008 года

Розглянувши звернення комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» від 09.12.2008 №03/01/3193, з метою ефективного управління майном загальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні  обласної ради, а також з метою  зниження збитковості діяльності комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», керуючись ст.43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Створити комунальне підприємство “Новомихайлівське сільськогосподарське управління” (юридична адреса: вул.. Леніна, 64, с. Новомихайлівка, Марїнський р-н, Донецька область, 85654) шляхом виділення зі складу комунального підприємства "Компанія “Вода Донбасу” відокремленого підрозділу Новомихайлівське сільськогосподарське управління.

2. Встановити, що комунальне підприємство “Новомихайлівське сільськогосподарське управління” є правонаступником прав та обов’язків комунального підприємства “Компанія “Вода Донбасу”, пов’язаних з діяльністю його відокремленого підрозділу - Новомихайлівське сільськогосподарське управління згідно з розподільчим балансом.

3. Створити комісію щодо виділення зі складу комунального підприємства “Компанія “Вода Донбасу” відокремленого підрозділу Новомихайлівське сільськогосподарське управління та створення на його базі комунального підприємства “Новомихайлівське сільськогосподарське управління” ( далі - Комісія) у складі згідно з додатком.

4. Комісії:

4.1. Здійснити заходи щодо інвентаризації  та виділення майна, скласти розподільчий баланс і подати його на затвердження голові обласної ради Близнюку А.М. в установленому порядку.

4.2. Забезпечити дотримання соціально-правових гарантій працівників комунального підприємства “Компанія “Вода Донбасу” у зв’язку з виділенням відокремленого підрозділу Новомихайлівське сільськогосподарське управління у порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань архітектури, будівництва та реформування житлово-комунального господарства (Деркач).

5-й созыв

На данный документ нет ссылающихся документов

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы