Документы5/19-584 - Про невідкладні заходи щодо пом’якшення соціальних та економічних...
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про невідкладні заходи щодо пом’якшення соціальних та економічних наслідків кризи в реальному секторі економіки області

18 декабря 2008 года

З метою мінімізації наслідків світової фінансово-економічної кризи та сприяння стабільному функціонуванню бюджетної сфери області, враховуючи рішення спільного засідання колегій Донецької обласної державної адміністрації та Донецької обласної ради  від 12.12.2008 «Про невідкладні заходи щодо пом’якшення соціальних та економічних наслідків кризи в реальному секторі економіки області», керуючись ст. ст. 43, 68 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 
 

1. Схвалити пропозиції до першочергових заходів щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи, які необхідно здійснити на державному рівні (додаток 1), та направити Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України.

2. Затвердити заходи щодо економії бюджетних коштів і забезпечення збалансованості місцевих бюджетів Донецької області у 2008 - 2009 роках (додаток 2).

3. Підтримати пропозиції щодо створення:

3.1. Стабілізаційного фонду в структурі обласного бюджету та доручити облдержадміністрації і виконавчому апарату обласної ради розробити Положення про стабілізаційний фонд та внести на затвердження на черговій сесії обласної ради.

3.2. Антикризового центру Донецької області та доручити облдержадміністрації і виконавчому апарату обласної ради затвердити склад і розробити Положення про Антикризовий центр Донецької області.

4. Рекомендувати міським та районним радам:

4.1. Створити антикризові комісії.

4.2. Розробити та затвердити заходи щодо пом’якшення соціальних та економічних наслідків кризи в реальному секторі економіки та бюджетній сфері.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову обласної ради, заступників голови обласної ради та постійні комісії обласної ради.

5-й созыв

На данный документ нет ссылающихся документов

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы